NI

Nadia Iqbal

Født 1987 Oslo

Nadia Iqbal (født 1987) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Nadia er innehaver i NADIA IQBAL.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Aktive roller

Innehaver

NADIA IQBAL
Innehaver · Oslo · Forebyggende helsearbeid
ENK
Følg selskapene til Nadia Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i NADIA IQBAL. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Innehaver

Innehaver er eieren av et enkeltpersonforetak og driver virksomheten i eget navn.

Innehaver er den unike rollen i et enkeltpersonforetak (ENK). Eier og foretak er samme juridiske person, og innehaveren har all beslutningsmyndighet og hele ansvaret for virksomheten.

Det er ikke mulig å ha mer enn én innehaver i et ENK. Hvis flere ønsker å gå sammen, må de velge en annen organisasjonsform (DA, ANS eller AS).

Ansvar: Personlig ubegrenset ansvar for all gjeld og alle forpliktelser foretaket pådrar seg. Kreditorer kan gå direkte på innehaverens private formue.

Rapporterer til: Ingen overordnet — innehaver er suveren i foretaket.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
OTELLO CORPORATION ASA ASA 227 0.0%
THOR MEDICAL ASA ASA 230 0.0%
KONGSBERG AUTOMOTIVE ASA ASA 100 0.0%

Bransjer Nadia opererer i

Andre helsetjenester 1

Vanlige spørsmål om Nadia Iqbal

Hvilke roller har Nadia Iqbal i norske selskaper?

Nadia Iqbal har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert innehaver i NADIA IQBAL.

Hvor mange selskaper er Nadia Iqbal involvert i?

Nadia Iqbal har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Nadia Iqbal aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Nadia Iqbal har 3 registrerte aksjeeierposter over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.