Mona Andersen
Mona Andersen (født 1993) har 0 aktive roller i næringslivet, fordelt på 1 selskap, og 1 historisk rolle.
Aksjeposter
| Selskap | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| SOFTOX WOUND & SKIN CARE AS AS | 6 | 0.0% |
| SOFTOX SOLUTIONS AS AS | 6 | 0.0% |
Historiske roller
-
SAMEIET FROSTAVEIEN 7FratrådtStyremedlem
Forbindelser i næringslivet
Bransjer Mona opererer i
Vanlige spørsmål om Mona Andersen
Hvilke roller har Mona Andersen i norske selskaper?
Mona Andersen har 0 aktive roller i norsk næringsliv.
Hvor mange selskaper er Mona Andersen involvert i?
Mona Andersen har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 0 aktive og 1 historisk rolle registrert i Brønnøysundregistrene.
Eier Mona Andersen aksjer i norske selskaper?
Skatteetatens aksjonærregister viser at Mona Andersen har 2 registrerte aksjeeierposter over 5 % per utgangen av 2025.
Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?
Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›
- Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
- Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025
Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.