MM

Masakazu Murata

Født 1973 Lysaker

Masakazu Murata (født 1973) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Masakazu er styrets leder i NEVION AS. Selskapene Masakazu har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 342,4 mill. kr og 77 ansatte i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres hver time Om datakildene

Økonomisk oversikt

342,4 mill. kr
Samlet omsetning
-20,2 mill. kr
Samlet årsresultat
77
Ansatte totalt
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Masakazu har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

NEVION AS
Styrets leder · Bærum · Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer
Omsetning 342,4 mill. kr Resultat -20,2 mill. kr 77 ansatte (2025)
AS
Følg NEVION AS gratis E-post ved konkurs, nytt regnskap og rolleendring. Inntil 3 selskaper gratis. Gratis

Vil du følge flere? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd.

Hva betyr disse rollene?

Styrets leder

Styreleder leder styremøtene og har det overordnede ansvaret for styrets arbeid og beslutninger.

Styreleder er valgt av generalforsamlingen (eller utpekt) blant styremedlemmene, og er den fremste tillitsvalgte i selskapet. Styrelederen kaller inn til styremøter, leder møtene, og er bindeleddet mellom styret og daglig leder.

Styreleder har dobbeltstemme i tilfelle stemmelikhet i styret, og er som regel den som signerer dokumenter på styrets vegne.

Ansvar: Sammen med øvrige styremedlemmer har styreleder solidarisk og personlig erstatningsansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Strafferettslig ansvar for konkursbo, regnskapsplikt og selskapsplikter.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen som velger styret.

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Masakazu opererer i

Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av IT-systemer 1

Vanlige spørsmål om Masakazu Murata

Hvilke roller har Masakazu Murata i norske selskaper?

Masakazu Murata har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styrets leder i NEVION AS.

Hvor mange selskaper er Masakazu Murata involvert i?

Masakazu Murata har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Masakazu Murata aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Masakazu Murata.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.