MH

Marta Husa

Født 1995 Oslo

Marta Husa (født 1995) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Marta er styremedlem i YOUNG SISTERS AS.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

0 kr
Samlet omsetning
-5 tusen kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Marta har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

YOUNG SISTERS AS
Styremedlem · Oslo · Uoppgitt
Resultat -5 tusen kr (2025)
AS
Følg selskapene til Marta Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i YOUNG SISTERS AS. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
YOUNG SISTERS AS AS 16 666 1.8%
FEDDIE OCEAN DISTILLERY AS AS 10 000 0.0%
AKER SOLUTIONS ASA ASA 300 0.0%
EQUINOR ASA ASA 40 0.0%

Tidligere eierposter (2024)

Aksjeposter registrert per 31. desember 2024 som ikke lenger fremgår av siste års aksjonærregister (solgt eller overført).

Selskap Aksjer Andel
CRAYON GROUP HOLDING AS AS 23 0.0%

Forbindelser i næringslivet

Vanlige spørsmål om Marta Husa

Hvilke roller har Marta Husa i norske selskaper?

Marta Husa har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i YOUNG SISTERS AS.

Hvor mange selskaper er Marta Husa involvert i?

Marta Husa har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Marta Husa aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Marta Husa har 4 registrerte aksjeeierposter over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.