MW

Marit Sofie Wahl

Født 1983 Trondheim

Marit Sofie Wahl (født 1983) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Marit er styrets leder i RØDT TRØNDELAG.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres daglig Om datakildene

Aktive roller

Styre

RØDT TRØNDELAG
Styrets leder · Trondheim · Aktiviteter i partipolitiske organisasjoner
FLI
Følg selskapene til Marit Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i RØDT TRØNDELAG. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Styrets leder

Styreleder leder styremøtene og har det overordnede ansvaret for styrets arbeid og beslutninger.

Styreleder er valgt av generalforsamlingen (eller utpekt) blant styremedlemmene, og er den fremste tillitsvalgte i selskapet. Styrelederen kaller inn til styremøter, leder møtene, og er bindeleddet mellom styret og daglig leder.

Styreleder har dobbeltstemme i tilfelle stemmelikhet i styret, og er som regel den som signerer dokumenter på styrets vegne.

Ansvar: Sammen med øvrige styremedlemmer har styreleder solidarisk og personlig erstatningsansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Strafferettslig ansvar for konkursbo, regnskapsplikt og selskapsplikter.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen som velger styret.

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Marit opererer i

Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner 1

Vanlige spørsmål om Marit Sofie Wahl

Hvilke roller har Marit Sofie Wahl i norske selskaper?

Marit Sofie Wahl har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styrets leder i RØDT TRØNDELAG.

Hvor mange selskaper er Marit Sofie Wahl involvert i?

Marit Sofie Wahl har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Marit Sofie Wahl aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Marit Sofie Wahl.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.