MS

Maria Suhr

Født 1975 Oslo

Maria Suhr (født 1975) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Maria er styremedlem i MARSTRAND AS. Selskapene Maria har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 260,6 mill. kr og 70 ansatte i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

260,6 mill. kr
Samlet omsetning
14,7 mill. kr
Samlet årsresultat
70
Ansatte totalt
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Maria har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

MARSTRAND AS
Styremedlem · Oslo · Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning
Omsetning 260,6 mill. kr Resultat 14,7 mill. kr 70 ansatte (2025)
AS
Følg selskapene til Maria Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i MARSTRAND AS. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
MARSTRAND AS AS 62 0.3%
KONGSBERG AUTOMOTIVE ASA ASA 850 0.0%
NORWEGIAN AIR SHUTTLE ASA ASA 1 123 0.0%
HÖEGH AUTOLINERS ASA ASA 256 0.0%
Norsk Hydro ASA ASA 184 0.0%
STOREBRAND ASA ASA 63 0.0%
VÅR ENERGI ASA ASA 555 0.0%
AKER HORIZONS ASA ASA 150 0.0%
SPAREBANK 1 SMN SPA 20 0.0%
YARA INTERNATIONAL ASA ASA 32 0.0%
WALLENIUS WILHELMSEN ASA ASA 201 0.0%
WILH. WILHELMSEN HOLDING ASA ASA 15 0.0%

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Maria opererer i

Administrativ rådgivning 1

Vanlige spørsmål om Maria Suhr

Hvilke roller har Maria Suhr i norske selskaper?

Maria Suhr har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i MARSTRAND AS.

Hvor mange selskaper er Maria Suhr involvert i?

Maria Suhr har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Maria Suhr aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Maria Suhr har 12 registrerte aksjeeierposter over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.