ME

Malene Olava Evje

Født 1939

Malene Olava Evje (født 1939) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres hver time Om datakildene

Aktive roller

Andre

None
None

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
HEXAGON COMPOSITES ASA ASA 1 611 0.0%
MORELD ASA ASA 752 0.0%
ELOPAK ASA ASA 774 0.0%
AUSTEVOLL SEAFOOD ASA ASA 668 0.0%
Bonheur ASA ASA 80 0.0%
VÅR ENERGI ASA ASA 1 894 0.0%
SPAREBANK 1 SØR-NORGE ASA ASA 402 0.0%
KITRON ASA ASA 291 0.0%
YARA INTERNATIONAL ASA ASA 171 0.0%
EUROPRIS ASA ASA 240 0.0%
AKER ASA ASA 25 0.0%
EQUINOR ASA ASA 646 0.0%
KONGSBERG GRUPPEN ASA ASA 80 0.0%
DNB BANK ASA ASA 215 0.0%

Tidligere eierposter (2024)

Aksjeposter registrert per 31. desember 2024 som ikke lenger fremgår av siste års aksjonærregister (solgt eller overført).

Selskap Aksjer Andel
ELMERA GROUP ASA ASA 402 0.0%
SPAREBANKEN SØR SPA 88 0.0%
SPAREBANK 1 SMN SPA 200 0.0%
SATS ASA ASA 164 0.0%

Vanlige spørsmål om Malene Olava Evje

Hvilke roller har Malene Olava Evje i norske selskaper?

Malene Olava Evje har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv.

Hvor mange selskaper er Malene Olava Evje involvert i?

Malene Olava Evje har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Malene Olava Evje aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Malene Olava Evje har 14 registrerte aksjeeierposter over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.