Mads Ribe
Mads Ribe (født 1987) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Mads er styrets leder i MYSA INVEST AS.
Aktive roller
Styre
Vil du følge flere? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd.
Hva betyr disse rollene?
Styrets leder
Styreleder leder styremøtene og har det overordnede ansvaret for styrets arbeid og beslutninger.
Styreleder er valgt av generalforsamlingen (eller utpekt) blant styremedlemmene, og er den fremste tillitsvalgte i selskapet. Styrelederen kaller inn til styremøter, leder møtene, og er bindeleddet mellom styret og daglig leder.
Styreleder har dobbeltstemme i tilfelle stemmelikhet i styret, og er som regel den som signerer dokumenter på styrets vegne.
Ansvar: Sammen med øvrige styremedlemmer har styreleder solidarisk og personlig erstatningsansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Strafferettslig ansvar for konkursbo, regnskapsplikt og selskapsplikter.
Rapporterer til: Til generalforsamlingen som velger styret.
Aksjeposter
| Selskap | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| MYSA INVEST AS AS | 1 500 | 50.0% |
Forbindelser i næringslivet
Vanlige spørsmål om Mads Ribe
Hvilke roller har Mads Ribe i norske selskaper?
Mads Ribe har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styrets leder i MYSA INVEST AS.
Hvor mange selskaper er Mads Ribe involvert i?
Mads Ribe har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.
Eier Mads Ribe aksjer i norske selskaper?
Skatteetatens aksjonærregister viser at Mads Ribe har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.
Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?
Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›
- Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
- Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025
Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.