ML

Madelen Isa Lindgren

Født 1990 Oslo

Madelen Isa Lindgren (født 1990) har 2 aktive roller i næringslivet, fordelt på 2 selskaper. Madelen er styremedlem i SKVÆR og har roller i flere selskaper.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres hver time Om datakildene

Aktive roller

Styre

SKVÆR
Styremedlem · Oslo · Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers
FLI

Innehaver

MADELEN ISA LINDGREN
Innehaver · Oslo · Skapende kunstnerisk virksomhet innenfor visuell kunst
ENK
Følg SKVÆR gratis E-post ved konkurs, nytt regnskap og rolleendring. Inntil 3 selskaper gratis. Gratis

Madelen har roller i 2 selskaper. Vil du følge flere? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd.

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Innehaver

Innehaver er eieren av et enkeltpersonforetak og driver virksomheten i eget navn.

Innehaver er den unike rollen i et enkeltpersonforetak (ENK). Eier og foretak er samme juridiske person, og innehaveren har all beslutningsmyndighet og hele ansvaret for virksomheten.

Det er ikke mulig å ha mer enn én innehaver i et ENK. Hvis flere ønsker å gå sammen, må de velge en annen organisasjonsform (DA, ANS eller AS).

Ansvar: Personlig ubegrenset ansvar for all gjeld og alle forpliktelser foretaket pådrar seg. Kreditorer kan gå direkte på innehaverens private formue.

Rapporterer til: Ingen overordnet — innehaver er suveren i foretaket.

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Madelen opererer i

Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner 1 Kunstnerisk virksomhet 1

Vanlige spørsmål om Madelen Isa Lindgren

Hvilke roller har Madelen Isa Lindgren i norske selskaper?

Madelen Isa Lindgren har 2 aktive roller i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i SKVÆR.

Hvor mange selskaper er Madelen Isa Lindgren involvert i?

Madelen Isa Lindgren har tilknytning til 2 norske selskaper med totalt 2 aktive og 0 historiske roller registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Madelen Isa Lindgren aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Madelen Isa Lindgren.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.