LS

Lisbeth Magnhild Solheim

Født 1962 Grøa

Lisbeth Magnhild Solheim (født 1962) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Lisbeth er styrets leder i LFPS NORDVEST.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres hver time Om datakildene

Aktive roller

Styre

LFPS NORDVEST
Styrets leder · Sunndal · Andre sosialtjenester uten botilbud ellers
FLI
Følg LFPS NORDVEST gratis E-post ved konkurs, nytt regnskap og rolleendring. Inntil 3 selskaper gratis. Gratis

Vil du følge flere? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd.

Hva betyr disse rollene?

Styrets leder

Styreleder leder styremøtene og har det overordnede ansvaret for styrets arbeid og beslutninger.

Styreleder er valgt av generalforsamlingen (eller utpekt) blant styremedlemmene, og er den fremste tillitsvalgte i selskapet. Styrelederen kaller inn til styremøter, leder møtene, og er bindeleddet mellom styret og daglig leder.

Styreleder har dobbeltstemme i tilfelle stemmelikhet i styret, og er som regel den som signerer dokumenter på styrets vegne.

Ansvar: Sammen med øvrige styremedlemmer har styreleder solidarisk og personlig erstatningsansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Strafferettslig ansvar for konkursbo, regnskapsplikt og selskapsplikter.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen som velger styret.

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Lisbeth opererer i

Andre sosialtjenester uten botilbud 1

Vanlige spørsmål om Lisbeth Magnhild Solheim

Hvilke roller har Lisbeth Magnhild Solheim i norske selskaper?

Lisbeth Magnhild Solheim har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styrets leder i LFPS NORDVEST.

Hvor mange selskaper er Lisbeth Magnhild Solheim involvert i?

Lisbeth Magnhild Solheim har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Lisbeth Magnhild Solheim aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Lisbeth Magnhild Solheim.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.