Lars Otto Fredriksen
Lars Otto Fredriksen (født 1986) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap.
Aktive roller
Andre
Aksjeposter
| Selskap | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| BORGESTAD ASA ASA | 1 | 0.0% |
| NORWEGIAN AIR SHUTTLE ASA ASA | 6 | 0.0% |
Vanlige spørsmål om Lars Otto Fredriksen
Hvilke roller har Lars Otto Fredriksen i norske selskaper?
Lars Otto Fredriksen har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv.
Hvor mange selskaper er Lars Otto Fredriksen involvert i?
Lars Otto Fredriksen har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.
Eier Lars Otto Fredriksen aksjer i norske selskaper?
Skatteetatens aksjonærregister viser at Lars Otto Fredriksen har 2 registrerte aksjeeierposter over 5 % per utgangen av 2025.
Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?
Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›
- Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
- Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025
Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.