LB

Lars Berg

Født 1942 Eggkleiva

Lars Berg (født 1942) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Lars er innehaver i BERG SNEKKERI.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres hver time Om datakildene

Aktive roller

Innehaver

BERG SNEKKERI
Innehaver · Skaun · Produksjon av andre bygningsartikler
ENK
Følg BERG SNEKKERI gratis E-post ved konkurs, nytt regnskap og rolleendring. Inntil 3 selskaper gratis. Gratis

Vil du følge flere? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd.

Hva betyr disse rollene?

Innehaver

Innehaver er eieren av et enkeltpersonforetak og driver virksomheten i eget navn.

Innehaver er den unike rollen i et enkeltpersonforetak (ENK). Eier og foretak er samme juridiske person, og innehaveren har all beslutningsmyndighet og hele ansvaret for virksomheten.

Det er ikke mulig å ha mer enn én innehaver i et ENK. Hvis flere ønsker å gå sammen, må de velge en annen organisasjonsform (DA, ANS eller AS).

Ansvar: Personlig ubegrenset ansvar for all gjeld og alle forpliktelser foretaket pådrar seg. Kreditorer kan gå direkte på innehaverens private formue.

Rapporterer til: Ingen overordnet — innehaver er suveren i foretaket.

Bransjer Lars opererer i

Produksjon av varer av tre, kork, strå og flettematerialer 1

Vanlige spørsmål om Lars Berg

Hvilke roller har Lars Berg i norske selskaper?

Lars Berg har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert innehaver i BERG SNEKKERI.

Hvor mange selskaper er Lars Berg involvert i?

Lars Berg har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Lars Berg aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Lars Berg.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.