KH

Kristin Herstrøm

Født 1985 Tromsø

Kristin Herstrøm (født 1985) har 2 aktive roller i næringslivet, fordelt på 2 selskaper. Kristin er styremedlem i HEIAGJENGEN og har roller i flere selskaper. Selskapene Kristin har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 18,0 mill. kr og 35 ansatte i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres hver time Om datakildene

Økonomisk oversikt

18,0 mill. kr
Samlet omsetning
-948 tusen kr
Samlet årsresultat
35
Ansatte totalt
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Kristin har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

HEIAGJENGEN
Styremedlem · Tromsø · Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers
FLI
TUSSELADDEN FRILUFTSBARNEHAGE SA
Styremedlem · Tromsø · Førskoleundervisning og drift av barnehager
Omsetning 18,0 mill. kr Resultat -948 tusen kr 35 ansatte (2025)
SA
Følg HEIAGJENGEN gratis E-post ved konkurs, nytt regnskap og rolleendring. Inntil 3 selskaper gratis. Gratis

Kristin har roller i 2 selskaper. Vil du følge flere? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd.

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Kristin opererer i

Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner 1 Førskoleundervisning 1

Vanlige spørsmål om Kristin Herstrøm

Hvilke roller har Kristin Herstrøm i norske selskaper?

Kristin Herstrøm har 2 aktive roller i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i HEIAGJENGEN.

Hvor mange selskaper er Kristin Herstrøm involvert i?

Kristin Herstrøm har tilknytning til 2 norske selskaper med totalt 2 aktive og 0 historiske roller registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Kristin Herstrøm aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Kristin Herstrøm.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.