KL

Kristian Lesjø

Født 1991 Trondheim

Kristian Lesjø (født 1991) har 0 aktive roller i næringslivet, fordelt på 1 selskap, og 1 historisk rolle.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres hver time Om datakildene

Historiske roller

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Kristian opererer i

Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet 1

Vanlige spørsmål om Kristian Lesjø

Hvilke roller har Kristian Lesjø i norske selskaper?

Kristian Lesjø har 0 aktive roller i norsk næringsliv.

Hvor mange selskaper er Kristian Lesjø involvert i?

Kristian Lesjø har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 0 aktive og 1 historisk rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Kristian Lesjø aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Kristian Lesjø.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.