KE

Knut Engdahl

Født 1933 Kristiansund N

Knut Engdahl (født 1933) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Knut er varamedlem i ENGDAHL AS.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

0 kr
Samlet omsetning
210 tusen kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Knut har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

ENGDAHL AS
Varamedlem · Kristiansund · Tjenester tilknyttet forsikringsvirksomhet ikke nevnt annet sted
Resultat 210 tusen kr (2025)
AS
Følg selskapene til Knut Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i ENGDAHL AS. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Varamedlem

Varamedlem trer inn for et styremedlem ved forfall eller permanent uttreden.

Varamedlemmer er valgt av generalforsamlingen og står klare til å erstatte styremedlemmer som ikke kan møte, eller som forlater vervet. De har som regel ikke møterett i ordinære styremøter, men kan inviteres av styreleder.

Når varamedlemmet faktisk trer inn for et styremedlem, har det samme rettigheter og ansvar som et ordinært styremedlem i den perioden.

Ansvar: Når varamedlemmet fungerer i styret: samme personlige og solidariske ansvar som et ordinært styremedlem. Ingen ansvar når det ikke er inntrådt.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Knut opererer i

Tjenester tilknyttet forsikringsvirksomhet og pensjonskasser 1

Vanlige spørsmål om Knut Engdahl

Hvilke roller har Knut Engdahl i norske selskaper?

Knut Engdahl har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert varamedlem i ENGDAHL AS.

Hvor mange selskaper er Knut Engdahl involvert i?

Knut Engdahl har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Knut Engdahl aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Knut Engdahl.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.