KN

Kate Jorid Nergård

Født 1954 Tromsø

Kate Jorid Nergård (født 1954) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Kate er styremedlem i NOR DENTAL AS. Selskapene Kate har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 3,5 mill. kr og 5 ansatte i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres hver time Om datakildene

Økonomisk oversikt

3,5 mill. kr
Samlet omsetning
-75 tusen kr
Samlet årsresultat
5
Ansatte totalt
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Kate har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

NOR DENTAL AS
Styremedlem · Tromsø · Produksjon av medisinske og tanntekniske instrumenter og utstyr
Omsetning 3,5 mill. kr Resultat -75 tusen kr 5 ansatte (2025)
AS
Følg NOR DENTAL AS gratis E-post ved konkurs, nytt regnskap og rolleendring. Inntil 3 selskaper gratis. Gratis

Vil du følge flere? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd.

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
NOR DENTAL AS AS 33 66.0%

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Kate opererer i

Produksjon av medisinske og tanntekniske instrumenter og utstyr 1

Vanlige spørsmål om Kate Jorid Nergård

Hvilke roller har Kate Jorid Nergård i norske selskaper?

Kate Jorid Nergård har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i NOR DENTAL AS.

Hvor mange selskaper er Kate Jorid Nergård involvert i?

Kate Jorid Nergård har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Kate Jorid Nergård aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Kate Jorid Nergård har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.