KF

Kari Falck

Født 1967 Bergen

Kari Falck (født 1967) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Kari er varamedlem i FALCK TAKST AS. Selskapene Kari har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 273 tusen kr i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

273 tusen kr
Samlet omsetning
-192 tusen kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Kari har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

FALCK TAKST AS
Varamedlem · Bergen · Eiendomsforvaltning på oppdrag
Omsetning 273 tusen kr Resultat -192 tusen kr (2025)
AS
Følg selskapene til Kari Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i FALCK TAKST AS. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Varamedlem

Varamedlem trer inn for et styremedlem ved forfall eller permanent uttreden.

Varamedlemmer er valgt av generalforsamlingen og står klare til å erstatte styremedlemmer som ikke kan møte, eller som forlater vervet. De har som regel ikke møterett i ordinære styremøter, men kan inviteres av styreleder.

Når varamedlemmet faktisk trer inn for et styremedlem, har det samme rettigheter og ansvar som et ordinært styremedlem i den perioden.

Ansvar: Når varamedlemmet fungerer i styret: samme personlige og solidariske ansvar som et ordinært styremedlem. Ingen ansvar når det ikke er inntrådt.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Kari opererer i

Eiendomsvirksomhet og drift av fast eiendom på oppdrag 1

Vanlige spørsmål om Kari Falck

Hvilke roller har Kari Falck i norske selskaper?

Kari Falck har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert varamedlem i FALCK TAKST AS.

Hvor mange selskaper er Kari Falck involvert i?

Kari Falck har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Kari Falck aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Kari Falck.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.