JJ

Jonas Junge

Født 1989 Oslo

Jonas Junge (født 1989) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Jonas er styremedlem i OSLOVINO AS. Selskapene Jonas har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 651 tusen kr i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

651 tusen kr
Samlet omsetning
-48 tusen kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Jonas har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

OSLOVINO AS
Styremedlem · Oslo · Engroshandel med drikkevarer
Omsetning 651 tusen kr Resultat -48 tusen kr (2025)
AS
Følg selskapene til Jonas Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i OSLOVINO AS. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
OSLOVINO AS AS 1 066 26.6%

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Jonas opererer i

Engroshandel med nærings- og nytelsesmidler 1

Vanlige spørsmål om Jonas Junge

Hvilke roller har Jonas Junge i norske selskaper?

Jonas Junge har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i OSLOVINO AS.

Hvor mange selskaper er Jonas Junge involvert i?

Jonas Junge har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Jonas Junge aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Jonas Junge har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.