JJ

Jonas Andre Johansen

Født 2000 Heimdal

Jonas Andre Johansen (født 2000) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 2 selskaper, og 1 historisk rolle. Jonas er innehaver i JONAS A JOHANSEN.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres daglig Om datakildene

Aktive roller

Innehaver

JONAS A JOHANSEN
Innehaver · Trondheim · Dataprogrammeringstjenester
ENK
Følg selskapene til Jonas Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i JONAS A JOHANSEN. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Innehaver

Innehaver er eieren av et enkeltpersonforetak og driver virksomheten i eget navn.

Innehaver er den unike rollen i et enkeltpersonforetak (ENK). Eier og foretak er samme juridiske person, og innehaveren har all beslutningsmyndighet og hele ansvaret for virksomheten.

Det er ikke mulig å ha mer enn én innehaver i et ENK. Hvis flere ønsker å gå sammen, må de velge en annen organisasjonsform (DA, ANS eller AS).

Ansvar: Personlig ubegrenset ansvar for all gjeld og alle forpliktelser foretaket pådrar seg. Kreditorer kan gå direkte på innehaverens private formue.

Rapporterer til: Ingen overordnet — innehaver er suveren i foretaket.

Historiske roller

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Jonas opererer i

Annen butikkhandel i spesialforretninger 1 Dataprogrammeringstjenester 1

Vanlige spørsmål om Jonas Andre Johansen

Hvilke roller har Jonas Andre Johansen i norske selskaper?

Jonas Andre Johansen har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert innehaver i JONAS A JOHANSEN.

Hvor mange selskaper er Jonas Andre Johansen involvert i?

Jonas Andre Johansen har tilknytning til 2 norske selskaper med totalt 1 aktiv og 1 historisk roller registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Jonas Andre Johansen aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Jonas Andre Johansen.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.