JH

John Arne Hovda

Født 1960 Asker

John Arne Hovda (født 1960) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. John er styremedlem i HATOJOMA AS.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres hver time Om datakildene

Økonomisk oversikt

0 kr
Samlet omsetning
2,1 mill. kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene John har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

HATOJOMA AS
Styremedlem · Asker · Andre egeninvesteringsselskaper
Resultat 2,1 mill. kr (2025)
AS
Følg HATOJOMA AS gratis E-post ved konkurs, nytt regnskap og rolleendring. Inntil 3 selskaper gratis. Gratis

Vil du følge flere? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd.

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
HATOJOMA AS AS 100 10.0%

Forbindelser i næringslivet

Bransjer John opererer i

Kollektive investeringsfond og lignende 1

Vanlige spørsmål om John Arne Hovda

Hvilke roller har John Arne Hovda i norske selskaper?

John Arne Hovda har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i HATOJOMA AS.

Hvor mange selskaper er John Arne Hovda involvert i?

John Arne Hovda har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier John Arne Hovda aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at John Arne Hovda har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.