JN

Johan Nersnæs

Født 1996 Oslo

Johan Nersnæs (født 1996) har 3 aktive roller i næringslivet, fordelt på 3 selskaper. Johan er styremedlem i NERSNÆS AS og har roller i flere selskaper. Selskapene Johan har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 9,0 mill. kr i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

9,0 mill. kr
Samlet omsetning
2,6 mill. kr
Samlet årsresultat
3
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Johan har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

NERSNÆS AS
Styremedlem · Oslo · Engroshandel med drikkevarer
Omsetning 1,2 mill. kr Resultat 2,5 mill. kr (2025)
AS
SELECTED WINES AS
Styremedlem · Oslo · Engroshandel med drikkevarer
Omsetning 6,1 mill. kr Resultat -108 tusen kr (2025)
AS
BOLIGAKSJESELSKAPET MAJORSTUVEIEN 12
Styremedlem · Oslo · Utleie av egen eller leid fast eiendom
Omsetning 1,7 mill. kr Resultat 176 tusen kr (2025)
AS
Følg selskapene til Johan Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i de 3 selskapene. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Johan opererer i

Engroshandel med nærings- og nytelsesmidler 2 Utleie av egen eller leid fast eiendom 1

Vanlige spørsmål om Johan Nersnæs

Hvilke roller har Johan Nersnæs i norske selskaper?

Johan Nersnæs har 3 aktive roller i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i NERSNÆS AS.

Hvor mange selskaper er Johan Nersnæs involvert i?

Johan Nersnæs har tilknytning til 3 norske selskaper med totalt 3 aktive og 0 historiske roller registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Johan Nersnæs aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Johan Nersnæs.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.