JS

Jeremy Stokes

Født 1961 Narvik

Jeremy Stokes (født 1961) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Jeremy er styremedlem i NANIZE AS.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

0 kr
Samlet omsetning
-6.0 mill kr
Samlet årsresultat
9
Ansatte totalt
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Jeremy har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

NANIZE AS
Styremedlem · Narvik · Industri-, produkt- og motedesignvirksomhet
Resultat -6.0 mill kr 9 ansatte (2025)
AS
Følg selskapene til Jeremy Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i NANIZE AS. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
NANIZE AS AS 105 221 1.4%

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Jeremy opererer i

Spesialisert designvirksomhet 1

Vanlige spørsmål om Jeremy Stokes

Hvilke roller har Jeremy Stokes i norske selskaper?

Jeremy Stokes har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i NANIZE AS.

Hvor mange selskaper er Jeremy Stokes involvert i?

Jeremy Stokes har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Jeremy Stokes aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Jeremy Stokes har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.