JA

Jarleif Amundsen

Født 1970 Søreidgrend

Jarleif Amundsen (født 1970) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Jarleif er innehaver i AMUNDSEN TAKSERING.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres hver time Om datakildene

Aktive roller

Innehaver

AMUNDSEN TAKSERING
Innehaver · Bergen · Eiendomsforvaltning på oppdrag
ENK
Følg AMUNDSEN TAKSERING gratis E-post ved konkurs, nytt regnskap og rolleendring. Inntil 3 selskaper gratis. Gratis

Vil du følge flere? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd.

Hva betyr disse rollene?

Innehaver

Innehaver er eieren av et enkeltpersonforetak og driver virksomheten i eget navn.

Innehaver er den unike rollen i et enkeltpersonforetak (ENK). Eier og foretak er samme juridiske person, og innehaveren har all beslutningsmyndighet og hele ansvaret for virksomheten.

Det er ikke mulig å ha mer enn én innehaver i et ENK. Hvis flere ønsker å gå sammen, må de velge en annen organisasjonsform (DA, ANS eller AS).

Ansvar: Personlig ubegrenset ansvar for all gjeld og alle forpliktelser foretaket pådrar seg. Kreditorer kan gå direkte på innehaverens private formue.

Rapporterer til: Ingen overordnet — innehaver er suveren i foretaket.

Tidligere eierposter (2024)

Aksjeposter registrert per 31. desember 2024 som ikke lenger fremgår av siste års aksjonærregister (solgt eller overført).

Selskap Aksjer Andel
PROPIER AS AS 3 519 1.9%

Bransjer Jarleif opererer i

Eiendomsvirksomhet og drift av fast eiendom på oppdrag 1

Vanlige spørsmål om Jarleif Amundsen

Hvilke roller har Jarleif Amundsen i norske selskaper?

Jarleif Amundsen har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert innehaver i AMUNDSEN TAKSERING.

Hvor mange selskaper er Jarleif Amundsen involvert i?

Jarleif Amundsen har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Jarleif Amundsen aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Jarleif Amundsen.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.