Jan Grindevoll
Jan Grindevoll (født 1966) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap.
Aktive roller
Andre
Aksjeposter
| Selskap | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| SKOGLUFT AS AS | 160 | 0.0% |
| ONCOINVENT ASA ASA | 8 796 | 0.0% |
| NORDIC SEMICONDUCTOR ASA ASA | 3 185 | 0.0% |
Vanlige spørsmål om Jan Grindevoll
Hvilke roller har Jan Grindevoll i norske selskaper?
Jan Grindevoll har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv.
Hvor mange selskaper er Jan Grindevoll involvert i?
Jan Grindevoll har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.
Eier Jan Grindevoll aksjer i norske selskaper?
Skatteetatens aksjonærregister viser at Jan Grindevoll har 3 registrerte aksjeeierposter over 5 % per utgangen av 2025.
Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?
Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›
- Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
- Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025
Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.