IS

Ida Skaga

Født 1991 Oslo

Ida Skaga (født 1991) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 2 selskaper, og 1 historisk rolle. Ida er innehaver i SKAGA LEGETJENESTE.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres hver time Om datakildene

Aktive roller

Innehaver

SKAGA LEGETJENESTE
Innehaver · Oslo · Allmennlegetjenester
ENK
Følg SKAGA LEGETJENESTE gratis E-post ved konkurs, nytt regnskap og rolleendring. Inntil 3 selskaper gratis. Gratis

Ida har roller i 2 selskaper. Vil du følge flere? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd.

Hva betyr disse rollene?

Innehaver

Innehaver er eieren av et enkeltpersonforetak og driver virksomheten i eget navn.

Innehaver er den unike rollen i et enkeltpersonforetak (ENK). Eier og foretak er samme juridiske person, og innehaveren har all beslutningsmyndighet og hele ansvaret for virksomheten.

Det er ikke mulig å ha mer enn én innehaver i et ENK. Hvis flere ønsker å gå sammen, må de velge en annen organisasjonsform (DA, ANS eller AS).

Ansvar: Personlig ubegrenset ansvar for all gjeld og alle forpliktelser foretaket pådrar seg. Kreditorer kan gå direkte på innehaverens private formue.

Rapporterer til: Ingen overordnet — innehaver er suveren i foretaket.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
KONGSBERG GRUPPEN ASA ASA 119 0.0%

Historiske roller

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Ida opererer i

Lege- og tannlegetjenester 1 Borettslag og boligsameier 1

Vanlige spørsmål om Ida Skaga

Hvilke roller har Ida Skaga i norske selskaper?

Ida Skaga har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert innehaver i SKAGA LEGETJENESTE.

Hvor mange selskaper er Ida Skaga involvert i?

Ida Skaga har tilknytning til 2 norske selskaper med totalt 1 aktiv og 1 historisk roller registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Ida Skaga aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Ida Skaga har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.