IH

Ida Helliesen

Født 1947 Oslo

Ida Helliesen (født 1947) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Ida er styrets leder i IDATOR AS.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

0 kr
Samlet omsetning
6 tusen kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Ida har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

IDATOR AS
Styrets leder · Oslo · Kjøp og salg av egen fast eiendom
Resultat 6 tusen kr (2025)
AS
Følg selskapene til Ida Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i IDATOR AS. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Styrets leder

Styreleder leder styremøtene og har det overordnede ansvaret for styrets arbeid og beslutninger.

Styreleder er valgt av generalforsamlingen (eller utpekt) blant styremedlemmene, og er den fremste tillitsvalgte i selskapet. Styrelederen kaller inn til styremøter, leder møtene, og er bindeleddet mellom styret og daglig leder.

Styreleder har dobbeltstemme i tilfelle stemmelikhet i styret, og er som regel den som signerer dokumenter på styrets vegne.

Ansvar: Sammen med øvrige styremedlemmer har styreleder solidarisk og personlig erstatningsansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Strafferettslig ansvar for konkursbo, regnskapsplikt og selskapsplikter.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen som velger styret.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
IDATOR AS AS 1 0.0%

Tidligere eierposter (2024)

Aksjeposter registrert per 31. desember 2024 som ikke lenger fremgår av siste års aksjonærregister (solgt eller overført).

Selskap Aksjer Andel
GAIA SALMON HOLDING AS AS 2 706 0.0%

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Ida opererer i

Kjøp og salg av egen fast eiendom 1

Vanlige spørsmål om Ida Helliesen

Hvilke roller har Ida Helliesen i norske selskaper?

Ida Helliesen har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styrets leder i IDATOR AS.

Hvor mange selskaper er Ida Helliesen involvert i?

Ida Helliesen har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Ida Helliesen aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Ida Helliesen har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.