HB

Hege Berstad

Født 1973 Oslo

Hege Berstad (født 1973) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Hege er varamedlem i ABER HOLDING AS.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

0 kr
Samlet omsetning
4,4 mill. kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Hege har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

ABER HOLDING AS
Varamedlem · Oslo
Resultat 4,4 mill. kr (2025)
AS
Følg selskapene til Hege Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i ABER HOLDING AS. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Varamedlem

Varamedlem trer inn for et styremedlem ved forfall eller permanent uttreden.

Varamedlemmer er valgt av generalforsamlingen og står klare til å erstatte styremedlemmer som ikke kan møte, eller som forlater vervet. De har som regel ikke møterett i ordinære styremøter, men kan inviteres av styreleder.

Når varamedlemmet faktisk trer inn for et styremedlem, har det samme rettigheter og ansvar som et ordinært styremedlem i den perioden.

Ansvar: Når varamedlemmet fungerer i styret: samme personlige og solidariske ansvar som et ordinært styremedlem. Ingen ansvar når det ikke er inntrådt.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Forbindelser i næringslivet

Vanlige spørsmål om Hege Berstad

Hvilke roller har Hege Berstad i norske selskaper?

Hege Berstad har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert varamedlem i ABER HOLDING AS.

Hvor mange selskaper er Hege Berstad involvert i?

Hege Berstad har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Hege Berstad aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Hege Berstad.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.