Harald Marthinussen
Harald Marthinussen (født 1964) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 2 selskaper, og 1 historisk rolle. Harald er innehaver i HARALD MARTINUSSEN.
Aktive roller
Innehaver
Hva betyr disse rollene?
Innehaver
Innehaver er eieren av et enkeltpersonforetak og driver virksomheten i eget navn.
Innehaver er den unike rollen i et enkeltpersonforetak (ENK). Eier og foretak er samme juridiske person, og innehaveren har all beslutningsmyndighet og hele ansvaret for virksomheten.
Det er ikke mulig å ha mer enn én innehaver i et ENK. Hvis flere ønsker å gå sammen, må de velge en annen organisasjonsform (DA, ANS eller AS).
Ansvar: Personlig ubegrenset ansvar for all gjeld og alle forpliktelser foretaket pådrar seg. Kreditorer kan gå direkte på innehaverens private formue.
Rapporterer til: Ingen overordnet — innehaver er suveren i foretaket.
Historiske roller
-
VARDØ TAXISENTRAL ANSAvviklesDeltaker med fullt ansvar
Forbindelser i næringslivet
Bransjer Harald opererer i
Vanlige spørsmål om Harald Marthinussen
Hvilke roller har Harald Marthinussen i norske selskaper?
Harald Marthinussen har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert innehaver i HARALD MARTINUSSEN.
Hvor mange selskaper er Harald Marthinussen involvert i?
Harald Marthinussen har tilknytning til 2 norske selskaper med totalt 1 aktiv og 1 historisk roller registrert i Brønnøysundregistrene.
Eier Harald Marthinussen aksjer i norske selskaper?
Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Harald Marthinussen.
Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?
Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›
- Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
- Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember
Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.