HR

Håkon Reum

Født 1946 Kongsvinger

Håkon Reum (født 1946) har 2 aktive roller i næringslivet, fordelt på 2 selskaper. Håkon er styremedlem i VINGER SOKN og har roller i flere selskaper. Selskapene Håkon har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 1.9 mill kr i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

1.9 mill kr
Samlet omsetning
-95 tusen kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Håkon har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

VINGER SOKN
Styremedlem · Kongsvinger · Aktiviteter i religiøse organisasjoner
KIRK
LØVENSKIOLD TERRASSE SAMEIE
Styremedlem · Kongsvinger · Aktiviteter i borettslag og boligsameier
Omsetning 1.9 mill kr Resultat -95 tusen kr (2025)
ESEK
Følg selskapene til Håkon Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i de 2 selskapene. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Håkon opererer i

Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner 1

Vanlige spørsmål om Håkon Reum

Hvilke roller har Håkon Reum i norske selskaper?

Håkon Reum har 2 aktive roller i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i VINGER SOKN.

Hvor mange selskaper er Håkon Reum involvert i?

Håkon Reum har tilknytning til 2 norske selskaper med totalt 2 aktive og 0 historiske roller registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Håkon Reum aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Håkon Reum.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.