GW

Gro Lillian Warming

Født 1947 Gardermoen

Gro Lillian Warming (født 1947) har 2 aktive roller i næringslivet, fordelt på 2 selskaper. Gro er styremedlem i GARDERMOEN VEL og har roller i flere selskaper.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres hver time Om datakildene

Aktive roller

Styre

GARDERMOEN VEL
Styremedlem · Ullensaker · Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers
FLI
FORSVARETS SENIORFORBUND AVDELING GARDERMOEN
Styremedlem · Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers
FLI
Følg GARDERMOEN VEL gratis E-post ved konkurs, nytt regnskap og rolleendring. Inntil 3 selskaper gratis. Gratis

Gro har roller i 2 selskaper. Vil du følge flere? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd.

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Gro opererer i

Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner 2

Vanlige spørsmål om Gro Lillian Warming

Hvilke roller har Gro Lillian Warming i norske selskaper?

Gro Lillian Warming har 2 aktive roller i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i GARDERMOEN VEL.

Hvor mange selskaper er Gro Lillian Warming involvert i?

Gro Lillian Warming har tilknytning til 2 norske selskaper med totalt 2 aktive og 0 historiske roller registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Gro Lillian Warming aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Gro Lillian Warming.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.