GK

Gorm Krogh

Født 1932 Nesbru Avdød

Gorm Krogh (født 1932) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Gorm er varamedlem i KROGH EIENDOM AS. Selskapene Gorm har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 259 tusen kr i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

259 tusen kr
Samlet omsetning
67 tusen kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Gorm har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

KROGH EIENDOM AS
Varamedlem · Asker · Utleie av egen eller leid fast eiendom
Omsetning 259 tusen kr Resultat 67 tusen kr (2025)
AS

Hva betyr disse rollene?

Varamedlem

Varamedlem trer inn for et styremedlem ved forfall eller permanent uttreden.

Varamedlemmer er valgt av generalforsamlingen og står klare til å erstatte styremedlemmer som ikke kan møte, eller som forlater vervet. De har som regel ikke møterett i ordinære styremøter, men kan inviteres av styreleder.

Når varamedlemmet faktisk trer inn for et styremedlem, har det samme rettigheter og ansvar som et ordinært styremedlem i den perioden.

Ansvar: Når varamedlemmet fungerer i styret: samme personlige og solidariske ansvar som et ordinært styremedlem. Ingen ansvar når det ikke er inntrådt.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Gorm opererer i

Utleie av egen eller leid fast eiendom 1

Vanlige spørsmål om Gorm Krogh

Hvilke roller har Gorm Krogh i norske selskaper?

Gorm Krogh har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert varamedlem i KROGH EIENDOM AS.

Hvor mange selskaper er Gorm Krogh involvert i?

Gorm Krogh har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Gorm Krogh aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Gorm Krogh.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.