EH

Erlend Heggen

Født 1989 Oslo

Erlend Heggen (født 1989) har 2 aktive roller i næringslivet, fordelt på 2 selskaper. Erlend er innehaver i HEGGEN MEDIA og har roller i flere selskaper.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres hver time Om datakildene

Aktive roller

Innehaver

HEGGEN MEDIA
Innehaver · Oslo · Annen forretningsmessig tjenesteyting ikke nevnt annet sted
ENK

Norsk repr. for utenl. enhet

CAPITAL PRAWN
Norsk repr. for utenl. enhet · Dataprogrammeringstjenester
NUF
Følg HEGGEN MEDIA gratis E-post ved konkurs, nytt regnskap og rolleendring. Inntil 3 selskaper gratis. Gratis

Erlend har roller i 2 selskaper. Vil du følge flere? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd.

Hva betyr disse rollene?

Innehaver

Innehaver er eieren av et enkeltpersonforetak og driver virksomheten i eget navn.

Innehaver er den unike rollen i et enkeltpersonforetak (ENK). Eier og foretak er samme juridiske person, og innehaveren har all beslutningsmyndighet og hele ansvaret for virksomheten.

Det er ikke mulig å ha mer enn én innehaver i et ENK. Hvis flere ønsker å gå sammen, må de velge en annen organisasjonsform (DA, ANS eller AS).

Ansvar: Personlig ubegrenset ansvar for all gjeld og alle forpliktelser foretaket pådrar seg. Kreditorer kan gå direkte på innehaverens private formue.

Rapporterer til: Ingen overordnet — innehaver er suveren i foretaket.

Norsk representant

Norsk kontaktperson for utenlandsk enhet — overtar pliktene som adresse for offentlige myndigheter.

Utenlandske selskap som driver virksomhet i Norge må ha en norsk representant. Representanten er kontaktpunkt for Skatteetaten, Brønnøysund og andre myndigheter, og kan i visse tilfeller bli ansvarlig for selskapets norske skatter.

Ansvar: Avhenger av representantens rolle. Ved generell representasjon kan personlig ansvar for norske skatteforpliktelser inntre. Skatteloven har egne regler.

Rapporterer til: Som regel direkte til det utenlandske foretaket.

Bransjer Erlend opererer i

Forretningsmessig tjenesteyting ikke nevnt annet sted 1 Dataprogrammeringstjenester 1

Vanlige spørsmål om Erlend Heggen

Hvilke roller har Erlend Heggen i norske selskaper?

Erlend Heggen har 2 aktive roller i norsk næringsliv, inkludert innehaver i HEGGEN MEDIA.

Hvor mange selskaper er Erlend Heggen involvert i?

Erlend Heggen har tilknytning til 2 norske selskaper med totalt 2 aktive og 0 historiske roller registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Erlend Heggen aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Erlend Heggen.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.