Emilie Groven
Emilie Groven (født 2002) har 2 aktive roller i næringslivet, fordelt på 2 selskaper. Emilie er styremedlem i GO BOLIG AS og har roller i flere selskaper. Selskapene Emilie har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 586 tusen kr i siste regnskapsår.
Økonomisk oversikt
Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Emilie har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.
Aktive roller
Styre
Hva betyr disse rollene?
Styremedlem
Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.
Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.
Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.
Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.
Rapporterer til: Til generalforsamlingen.
Aksjeposter
| Selskap | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| GO BOLIG AS AS | 15 | 10.0% |
Forbindelser i næringslivet
Bransjer Emilie opererer i
Vanlige spørsmål om Emilie Groven
Hvilke roller har Emilie Groven i norske selskaper?
Emilie Groven har 2 aktive roller i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i GO BOLIG AS.
Hvor mange selskaper er Emilie Groven involvert i?
Emilie Groven har tilknytning til 2 norske selskaper med totalt 2 aktive og 0 historiske roller registrert i Brønnøysundregistrene.
Eier Emilie Groven aksjer i norske selskaper?
Skatteetatens aksjonærregister viser at Emilie Groven har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.
Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?
Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›
- Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
- Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025
Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.