DK

Danish Kamran

Født 1988 Oslo

Danish Kamran (født 1988) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Danish er styremedlem i MEDINNOVA AS.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

0 kr
Samlet omsetning
-10 tusen kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Danish har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

MEDINNOVA AS
Styremedlem · Oslo · Dataprogrammeringstjenester
Resultat -10 tusen kr (2025)
AS
Følg selskapene til Danish Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i MEDINNOVA AS. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
MEDINNOVA AS AS 10 10.0%

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Danish opererer i

Dataprogrammeringstjenester 1

Vanlige spørsmål om Danish Kamran

Hvilke roller har Danish Kamran i norske selskaper?

Danish Kamran har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i MEDINNOVA AS.

Hvor mange selskaper er Danish Kamran involvert i?

Danish Kamran har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Danish Kamran aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Danish Kamran har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.