CN

Christian Neset

Født 1987 Ostereidet

Christian Neset (født 1987) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Christian er styremedlem i EIKANGER BYGG AS. Selskapene Christian har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 15.0 mill kr og 11 ansatte i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

15.0 mill kr
Samlet omsetning
189 tusen kr
Samlet årsresultat
11
Ansatte totalt
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Christian har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

EIKANGER BYGG AS
Styremedlem · Alver · Utvikling og salg av byggeprosjekter
Omsetning 15.0 mill kr Resultat 189 tusen kr 11 ansatte (2025)
AS
Følg selskapene til Christian Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i EIKANGER BYGG AS. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
EIKANGER BYGG AS AS 7 500 7.5%

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Christian opererer i

Kjøp og salg av egen fast eiendom 1

Vanlige spørsmål om Christian Neset

Hvilke roller har Christian Neset i norske selskaper?

Christian Neset har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i EIKANGER BYGG AS.

Hvor mange selskaper er Christian Neset involvert i?

Christian Neset har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Christian Neset aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Christian Neset har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.