CN

Charlotte Nesheim

Født 1978 Nedre Vats

Charlotte Nesheim (født 1978) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Charlotte er styremedlem i SVEINS GYM.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres hver time Om datakildene

Aktive roller

Styre

SVEINS GYM
Styremedlem · Vindafjord · Treningssentervirksomhet
FLI
Følg SVEINS GYM gratis E-post ved konkurs, nytt regnskap og rolleendring. Inntil 3 selskaper gratis. Gratis

Vil du følge flere? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd.

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Charlotte opererer i

Sportsaktiviteter 1

Vanlige spørsmål om Charlotte Nesheim

Hvilke roller har Charlotte Nesheim i norske selskaper?

Charlotte Nesheim har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i SVEINS GYM.

Hvor mange selskaper er Charlotte Nesheim involvert i?

Charlotte Nesheim har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Charlotte Nesheim aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Charlotte Nesheim.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.