BT

Britt Tustervatn

Født 1967

Britt Tustervatn (født 1967) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Britt er styremedlem i ELGPOSTEN.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres hver time Om datakildene

Aktive roller

Styre

ELGPOSTEN
Styremedlem · Utgivelsesvirksomhet ellers, unntatt utgivelse av programvare
FLI
Følg ELGPOSTEN gratis E-post ved konkurs, nytt regnskap og rolleendring. Inntil 3 selskaper gratis. Gratis

Vil du følge flere? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd.

Hva betyr disse rollene?

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Britt opererer i

Utgivelse av bøker, tidsskrifter og annen forlagsvirksomhet 1

Vanlige spørsmål om Britt Tustervatn

Hvilke roller har Britt Tustervatn i norske selskaper?

Britt Tustervatn har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styremedlem i ELGPOSTEN.

Hvor mange selskaper er Britt Tustervatn involvert i?

Britt Tustervatn har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Britt Tustervatn aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Britt Tustervatn.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.