BJ

Bjørg Irene Johnsen

Født 1953 Rånåsfoss

Bjørg Irene Johnsen (født 1953) har 2 aktive roller i næringslivet, fordelt på 2 selskaper. Bjørg er varamedlem i FISHFEED AS og har roller i flere selskaper. Selskapene Bjørg har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 3,0 mill. kr i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres hver time Om datakildene

Økonomisk oversikt

3,0 mill. kr
Samlet omsetning
834 tusen kr
Samlet årsresultat
2
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Bjørg har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

FISHFEED AS
Varamedlem · Nes · All annen faglig, vitenskapelig og teknisk virksomhet ikke nevnt annet sted
Omsetning 1,9 mill. kr Resultat 777 tusen kr (2025)
AS
STIFTELSEN AKSJON VENNSKAP
Styremedlem · Nes · Aktiviteter i fond/legat som støtter veldedige og allmennyttige formål
Omsetning 1,1 mill. kr Resultat 57 tusen kr (2025)
STI
Følg FISHFEED AS gratis E-post ved konkurs, nytt regnskap og rolleendring. Inntil 3 selskaper gratis. Gratis

Bjørg har roller i 2 selskaper. Vil du følge flere? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd.

Hva betyr disse rollene?

Varamedlem

Varamedlem trer inn for et styremedlem ved forfall eller permanent uttreden.

Varamedlemmer er valgt av generalforsamlingen og står klare til å erstatte styremedlemmer som ikke kan møte, eller som forlater vervet. De har som regel ikke møterett i ordinære styremøter, men kan inviteres av styreleder.

Når varamedlemmet faktisk trer inn for et styremedlem, har det samme rettigheter og ansvar som et ordinært styremedlem i den perioden.

Ansvar: Når varamedlemmet fungerer i styret: samme personlige og solidariske ansvar som et ordinært styremedlem. Ingen ansvar når det ikke er inntrådt.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Styremedlem

Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.

Styremedlemmer utgjør styret som er selskapets øverste forvaltningsorgan mellom generalforsamlingene. Styret skal sørge for forsvarlig organisering av virksomheten, holde seg informert om økonomien, og fatte vedtak om vesentlige forhold.

Aksjeloven krever minst tre styremedlemmer hvis aksjekapitalen er over 3 millioner. Mindre selskap kan ha ett styremedlem.

Ansvar: Personlig og solidarisk ansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Styremedlemmer har plikt til å holde seg informert og dokumentere uenighet ved styreprotokoll for å unngå ansvar.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Bjørg opererer i

Annen faglig, vitenskapelig og teknisk virksomhet ikke nevnt annet sted 1 Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner 1

Vanlige spørsmål om Bjørg Irene Johnsen

Hvilke roller har Bjørg Irene Johnsen i norske selskaper?

Bjørg Irene Johnsen har 2 aktive roller i norsk næringsliv, inkludert varamedlem i FISHFEED AS.

Hvor mange selskaper er Bjørg Irene Johnsen involvert i?

Bjørg Irene Johnsen har tilknytning til 2 norske selskaper med totalt 2 aktive og 0 historiske roller registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Bjørg Irene Johnsen aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Bjørg Irene Johnsen.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.