BO

Bente Otterlei

Født 1958 Averøy

Bente Otterlei (født 1958) har 2 aktive roller i næringslivet, fordelt på 2 selskaper. Bente er varamedlem i STRYKJERNET AS og har roller i flere selskaper. Selskapene Bente har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 1,7 mill. kr i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres hver time Om datakildene

Økonomisk oversikt

1,7 mill. kr
Samlet omsetning
1,1 mill. kr
Samlet årsresultat
2
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Bente har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

STRYKJERNET AS
Varamedlem · Averøy · Kjøp og salg av egen fast eiendom
Omsetning 81 tusen kr Resultat 111 tusen kr (2025)
AS
TOBE EIENDOM AS
Varamedlem · Kristiansund · Utleie av egen eller leid fast eiendom
Omsetning 1,6 mill. kr Resultat 964 tusen kr (2025)
AS
Følg STRYKJERNET AS gratis E-post ved konkurs, nytt regnskap og rolleendring. Inntil 3 selskaper gratis. Gratis

Bente har roller i 2 selskaper. Vil du følge flere? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd.

Hva betyr disse rollene?

Varamedlem

Varamedlem trer inn for et styremedlem ved forfall eller permanent uttreden.

Varamedlemmer er valgt av generalforsamlingen og står klare til å erstatte styremedlemmer som ikke kan møte, eller som forlater vervet. De har som regel ikke møterett i ordinære styremøter, men kan inviteres av styreleder.

Når varamedlemmet faktisk trer inn for et styremedlem, har det samme rettigheter og ansvar som et ordinært styremedlem i den perioden.

Ansvar: Når varamedlemmet fungerer i styret: samme personlige og solidariske ansvar som et ordinært styremedlem. Ingen ansvar når det ikke er inntrådt.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Bente opererer i

Kjøp og salg av egen fast eiendom 1 Utleie av egen eller leid fast eiendom 1

Vanlige spørsmål om Bente Otterlei

Hvilke roller har Bente Otterlei i norske selskaper?

Bente Otterlei har 2 aktive roller i norsk næringsliv, inkludert varamedlem i STRYKJERNET AS.

Hvor mange selskaper er Bente Otterlei involvert i?

Bente Otterlei har tilknytning til 2 norske selskaper med totalt 2 aktive og 0 historiske roller registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Bente Otterlei aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Bente Otterlei.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.