ÅV

Åse Vesterdal

Født 1949 Steinkjer

Åse Vesterdal (født 1949) har 2 aktive roller i næringslivet, fordelt på 2 selskaper. Åse er varamedlem i ROADTEKNIKK AS og har roller i flere selskaper. Selskapene Åse har aktive roller i hadde en samlet omsetning på 24.3 mill kr og 9 ansatte i siste regnskapsår.

Roller fra Brønnøysundregistrene Oppdateres daglig Om datakildene

Økonomisk oversikt

24.3 mill kr
Samlet omsetning
329 tusen kr
Samlet årsresultat
9
Ansatte totalt
2
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Åse har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

ROADTEKNIKK AS
Varamedlem · Steinkjer · Engroshandel med jernvarer, rørleggerartikler og oppvarmingsutstyr
Resultat 19 tusen kr (2025)
AS
VEI-TEKNIKK AS
Varamedlem · Steinkjer · Engroshandel med jernvarer, rørleggerartikler og oppvarmingsutstyr
Omsetning 24.3 mill kr Resultat 310 tusen kr 9 ansatte (2025)
AS
Følg selskapene til Åse Varsel på e-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte i de 2 selskapene. 49 kr/mnd

Hva betyr disse rollene?

Varamedlem

Varamedlem trer inn for et styremedlem ved forfall eller permanent uttreden.

Varamedlemmer er valgt av generalforsamlingen og står klare til å erstatte styremedlemmer som ikke kan møte, eller som forlater vervet. De har som regel ikke møterett i ordinære styremøter, men kan inviteres av styreleder.

Når varamedlemmet faktisk trer inn for et styremedlem, har det samme rettigheter og ansvar som et ordinært styremedlem i den perioden.

Ansvar: Når varamedlemmet fungerer i styret: samme personlige og solidariske ansvar som et ordinært styremedlem. Ingen ansvar når det ikke er inntrådt.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen.

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Åse opererer i

Engroshandel med spesialisert vareutvalg ellers 2

Vanlige spørsmål om Åse Vesterdal

Hvilke roller har Åse Vesterdal i norske selskaper?

Åse Vesterdal har 2 aktive roller i norsk næringsliv, inkludert varamedlem i ROADTEKNIKK AS.

Hvor mange selskaper er Åse Vesterdal involvert i?

Åse Vesterdal har tilknytning til 2 norske selskaper med totalt 2 aktive og 0 historiske roller registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Åse Vesterdal aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser ingen aksjeeierposter over 5 % registrert på Åse Vesterdal.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.