AF

Arvid Fagerborg

Født 1969 Skjeberg

Arvid Fagerborg (født 1969) har 1 aktiv rolle i næringslivet, fordelt på 1 selskap. Arvid er styrets leder i ARFA INVEST AS.

Roller fra Brønnøysundregistrene, aksjeposter fra Skatteetatens aksjonærregister Oppdateres hver time Om datakildene

Økonomisk oversikt

0 kr
Samlet omsetning
4,5 mill. kr
Samlet årsresultat
1
Selskap med regnskap

Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap (t.o.m. 2025) for selskapene Arvid har aktive roller i. Kilde: Regnskapsregisteret.

Aktive roller

Styre

ARFA INVEST AS
Styrets leder · Sarpsborg · Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer
Resultat 4,5 mill. kr (2025)
AS
Følg ARFA INVEST AS gratis E-post ved konkurs, nytt regnskap og rolleendring. Inntil 3 selskaper gratis. Gratis

Vil du følge flere? Selskapsvakt følger inntil 25 for 49 kr/mnd.

Hva betyr disse rollene?

Styrets leder

Styreleder leder styremøtene og har det overordnede ansvaret for styrets arbeid og beslutninger.

Styreleder er valgt av generalforsamlingen (eller utpekt) blant styremedlemmene, og er den fremste tillitsvalgte i selskapet. Styrelederen kaller inn til styremøter, leder møtene, og er bindeleddet mellom styret og daglig leder.

Styreleder har dobbeltstemme i tilfelle stemmelikhet i styret, og er som regel den som signerer dokumenter på styrets vegne.

Ansvar: Sammen med øvrige styremedlemmer har styreleder solidarisk og personlig erstatningsansvar for skade ved uaktsomhet eller forsett. Strafferettslig ansvar for konkursbo, regnskapsplikt og selskapsplikter.

Rapporterer til: Til generalforsamlingen som velger styret.

Aksjeposter

Selskap Aksjer Andel
ARFA INVEST AS AS 28 900 100.0%

Forbindelser i næringslivet

Bransjer Arvid opererer i

Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av IT-systemer 1

Vanlige spørsmål om Arvid Fagerborg

Hvilke roller har Arvid Fagerborg i norske selskaper?

Arvid Fagerborg har 1 aktiv rolle i norsk næringsliv, inkludert styrets leder i ARFA INVEST AS.

Hvor mange selskaper er Arvid Fagerborg involvert i?

Arvid Fagerborg har tilknytning til 1 norsk selskap med totalt 1 aktiv og 0 historiske rolle registrert i Brønnøysundregistrene.

Eier Arvid Fagerborg aksjer i norske selskaper?

Skatteetatens aksjonærregister viser at Arvid Fagerborg har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.

Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?

Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›

Datakilder
  • Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert hver time
  • Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025

Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.