Andre Sjåsæt
Andre Sjåsæt (født 1980) har 0 aktive roller i næringslivet, fordelt på 3 selskaper, og 3 historiske roller.
Aksjeposter
| Selskap | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| ROXBURY AS AS | 1 000 | 100.0% |
Historiske roller
-
RELEASE ASKonkursDaglig leder
-
ROXBURY ASAvviklesStyrets leder
-
TEKNIKMAGASINET NORWAY ASKonkursStyrets leder
Forbindelser i næringslivet
Bransjer Andre opererer i
Vanlige spørsmål om Andre Sjåsæt
Hvilke roller har Andre Sjåsæt i norske selskaper?
Andre Sjåsæt har 0 aktive roller i norsk næringsliv.
Hvor mange selskaper er Andre Sjåsæt involvert i?
Andre Sjåsæt har tilknytning til 3 norske selskaper med totalt 0 aktive og 3 historiske roller registrert i Brønnøysundregistrene.
Eier Andre Sjåsæt aksjer i norske selskaper?
Skatteetatens aksjonærregister viser at Andre Sjåsæt har 1 registrert aksjeeierpost over 5 % per utgangen av 2025.
Hvordan kan jeg be om at opplysningene fjernes?
Du kan sende en innsigelse via vårt kontaktskjema. Vi behandler innsigelser etter GDPR art. 21 og svarer innen 30 dager. Hvis særlige forhold tilsier det (sperret adresse, dokumenterte trusler eller annet), skjermer vi opplysningene. Send innsigelse ›
- Roller og styreverv: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
- Aksjeeierposter: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025
Informasjonen på denne siden er basert på offentlig tilgjengelige data fra norske registre. Send innsigelse om sletting.