SA

SAILING MONKEYS AS

AS Aktiv MVA-registrert
Negativ egenkapital

Org.nr: 933 479 358

Vis i kart
Driftsinntekter 2025 707 tusen kr
Årsresultat 2025 116 tusen kr
Egenkapital -163 tusen kr
Sum eiendeler 153 tusen kr
Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetatens aksjonærregister Sist synkronisert: Om datakildene
Følg selskapet, få varsler E-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte. Full eierhistorikk 2003-2025. 49 kr/mnd Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele SAILING MONKEYS AS i ett dokument: regnskap, nøkkeltall, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
933 479 358
Selskapsform
AS
Stiftet
2024-05-07
Registrert
2024-05-22
Næringskode
Drift av restauranter (56.110)
Institusjonell sektor
Private aksjeselskaper mv.
Forretningsadresse
Ekornrudvegen 7
2052 JESSHEIM
Kommune
ULLENSAKER
Fylke
Akershus
Aksjekapital
30 tusen kr
Antall aksjer
3 000
MVA-registrert
Ja
Siste innsendte regnskap
2025
Styrets leder
Frode Johansen
 
Se alle roller →
Kart lastes …

Sailing Monkeys As i Ullensaker

Sailing Monkeys As er ett av 7 796 aktive selskaper registrert i Ullensaker, og i Akershus fylke er det totalt 140 964 registrerte foretak. I samme bransje (Drift av restauranter) er det 129 aktive selskaper i Ullensaker.

Størst bransjer i Ullensaker

  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 446
  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 331
  • Førskoleundervisning og drift av barnehager 294
  • Passasjertransport på forespørsel utført av fører med kjøretøy 266
  • Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning 200

Gjennomsnittlig månedslønn i bransjen (Restaurantvirksomhet og drift av barer, 2025): 40 580 kr/mnd (SSB).

Om bransjen

Restaurantvirksomhet er en av de mest synlige bransjene i Norge med over 4 000 aktive selskap. Bransjen er kapitalkrevende, marginsensitiv og preget av høy gjennomtrekk av ansatte og selskap.

Les mer om bransjen

Bedrifter på samme adresse

1 nabo

Økonomisk utvikling

Regnskapsoversikt

År Driftsinntekter Driftsresultat Årsresultat Sum eiendeler Egenkapital Sum gjeld Ansatte
2025 707 tusen kr 116 tusen kr 116 tusen kr 153 tusen kr -163 tusen kr 316 tusen kr
2024 225 tusen kr -308 tusen kr -308 tusen kr 227 tusen kr -278 tusen kr 506 tusen kr

Nøkkeltall 2025

Driftsmargin 16.4%
Nettoresultat­margin 16.4%
Egenkapital­andel -106.0%

Formål

Drifte restaurant, arrangement, catering og events, samt annet som

står i forbindelse med dette.

Kredittscore

50 / 100
Moderat risiko
Basert på siste regnskapsår
Egenkapitalandel -106.0%
0/25
Driftsmargin 16.4%
25/25
Resultatmargin 16.4%
25/25

Nøkkeltall

Regnskapsår 2025
Omsetning +213.9% Resultat +137.6%
Driftsmargin
16.4%
Resultatmargin
16.4%
Egenkapitalandel
-106.0%
Likviditetsgrad 1
14.48
Totalrentabilitet
75.5%
Kapitalomløp
4.61

Bransjesammenligning

Sammenlignet med 7030 selskaper i Restaurantvirksomhet
Driftsmargin
16.4%
Dette selskapet
1.8%
Bransjemedian
Svakest Utmerket 9/10 Best
Resultatmargin
16.4%
Dette selskapet
1.4%
Bransjemedian
Svakest Utmerket 10/10 Best
Egenkapitalandel
-106.0%
Dette selskapet
12.9%
Bransjemedian
Svakest Svak 2/10 Best
Likviditetsgrad
14.48
Dette selskapet
0.96
Bransjemedian
Svakest Utmerket 10/10 Best
Totalrentabilitet
75.5%
Dette selskapet
3.1%
Bransjemedian
Svakest Utmerket 10/10 Best

Ofte stilte spørsmål

Hvordan ligger SAILING MONKEYS AS an økonomisk?

Basert på siste regnskap (2025): SAILING MONKEYS AS har svak egenkapital (-106%) og positiv drift med margin på 16,4%.

Når ble SAILING MONKEYS AS stiftet?

SAILING MONKEYS AS ble stiftet i 2024 og er dermed 2 år gammelt.

Vokser SAILING MONKEYS AS?

Fra 2024 til 2025 hadde SAILING MONKEYS AS en omsetningsvekst på 213,9%.

Eierhistorikk

2024-2025 (2 år)
Tidsspenn
2 år
Endringer
0
Topp-stabilitet
1 eiere
År Aksjonærer Topp-andel Topp-eier-type
2025 1 100.0 % Person
2024 1 100.0 % Person
Hvem stod bak endringene? Tidslinjen viser at det er 0 registrerte endringer i eierstrukturen, men ikke hvem som kom inn eller ut. Kjøp Eierhistorikk-PDF for å se navn, andeler og overdragelser per år.

Eierstruktur

1 aksjonær - data for 2025
# Aksjonær Aksjer Andel
1 FRODE JOHANSEN f. 1975 30 000 100.0%
Om dataene: Aksjonærene er hentet fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Er du oppført og ønsker ikke å vises? Send inn en innsigelse her – vi behandler den innen 30 dager.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om SAILING MONKEYS AS

Når ble SAILING MONKEYS stiftet?

SAILING MONKEYS AS ble stiftet 2024-05-07 og er registrert i Foretaksregisteret med organisasjonsnummer 933479358.

Hvor er SAILING MONKEYS lokalisert?

SAILING MONKEYS AS har forretningsadresse Ekornrudvegen 7, 2052 JESSHEIM i Ullensaker kommune.

Hvor mange ansatte har SAILING MONKEYS?

SAILING MONKEYS AS har ingen ansatte registrert i NAV Aa-registeret per i dag.

Hva var driftsinntektene til SAILING MONKEYS sist år?

I 2025 hadde SAILING MONKEYS AS driftsinntekter på 707 tusen kr og et årsresultat på 116 tusen kr. Komplett regnskap finnes på selskapssiden.

Datakilder for SAILING MONKEYS AS
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Aksjeeierdata: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.