YG

YGGDRASILL HOLDING AS

AS Aktiv
Driftsunderskudd

Org.nr: 923 361 669

Vis i kart
Årsresultat 2024 -480 kr
Egenkapital 17 tusen kr
Sum eiendeler 1.0 mill kr
Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetatens aksjonærregister Sist synkronisert: Om datakildene
Følg selskapet, få varsler E-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte. Full eierhistorikk 2003-2025. 49 kr/mnd Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele YGGDRASILL HOLDING AS i ett dokument: regnskap, nøkkeltall, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
923 361 669
Selskapsform
AS
Stiftet
2019-08-12
Registrert
2019-09-18
Næringskode
Uoppgitt (00.000)
Institusjonell sektor
Private aksjeselskaper mv.
Forretningsadresse
Fagerveien 41
1454 FAGERSTRAND
Kommune
NESODDEN
Fylke
Akershus
Aksjekapital
30 tusen kr
Antall aksjer
2 000
MVA-registrert
Nei
Siste innsendte regnskap
2024
Daglig leder
Truls Werner
Styrets leder
Truls Werner
 
Se alle roller →
Kart lastes …

Yggdrasill Holding As i Nesodden

Yggdrasill Holding As er ett av 4 616 aktive selskaper registrert i Nesodden, og i Akershus fylke er det totalt 140 977 registrerte foretak.

Størst bransjer i Nesodden

  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 218
  • Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk 215
  • Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning 197
  • Skapende kunstnerisk virksomhet innenfor litteratur 161
  • Skapende kunstnerisk virksomhet innenfor visuell kunst 156

Regnskapsoversikt

År Driftsinntekter Driftsresultat Årsresultat Sum eiendeler Egenkapital Sum gjeld Ansatte
2024 -480 kr -480 kr 1.0 mill kr 17 tusen kr 1.0 mill kr

Formål

Holdingselskap for diverse aksjeposter.

Kredittscore

5 / 100
Høy risiko
Basert på siste regnskapsår
Egenkapitalandel 1.7%
0/25
Gjeldsgrad 59.18
5/25

Nøkkeltall

Regnskapsår 2024
Egenkapitalandel
1.7%
Gjeldsgrad
59.18
Likviditetsgrad 1
0.01
Totalrentabilitet
-0.0%
Egenkapitalrentabilitet
-2.8%

Bransjesammenligning

Sammenlignet med 23652 selskaper
Egenkapitalandel
1.7%
Dette selskapet
80.0%
Bransjemedian
Svakest Svak 2/10 Best
Likviditetsgrad
0.01
Dette selskapet
2.98
Bransjemedian
Svakest Svak 1/10 Best
Totalrentabilitet
-0.0%
Dette selskapet
0.0%
Bransjemedian
Svakest Tilfredsstillende 5/10 Best

Ofte stilte spørsmål

Hvordan ligger YGGDRASILL HOLDING AS an økonomisk?

Basert på siste regnskap (2024): YGGDRASILL HOLDING AS har svak egenkapital (2%).

Når ble YGGDRASILL HOLDING AS stiftet?

YGGDRASILL HOLDING AS ble stiftet i 2019 og er dermed 7 år gammelt.

Næringskode er ikke registrert i Enhetsregisteret for dette foretaket. Derfor viser vi verken bransjesnitt, lønnsstatistikk eller lignende selskaper her – de ville bygget på en bransje vi ikke kjenner.

Eierhistorikk

2019-2025 (7 år)
Tidsspenn
7 år
Endringer
1
Topp-stabilitet
Stabilt
År Aksjonærer Topp-andel Topp-eier-type
2025 2 50.0 % Person
2024 2 50.0 % Person
2023 2 50.0 % Person
2022 2 50.0 % Person
2021 2 50.0 % Person
2020 2 50.0 % Person
2019 1 100.0 % Person
Hvem stod bak endringene? Tidslinjen viser at det er 1 registrerte endringer i eierstrukturen, men ikke hvem som kom inn eller ut. Kjøp Eierhistorikk-PDF for å se navn, andeler og overdragelser per år.

Eierstruktur

2 aksjonærer - data for 2025
# Aksjonær Aksjer Andel
1 TRULS WERNER f. 1986 1 000 50.0%
2 CHRISTOPHER SELVÉN f. 1997 1 000 50.0%
Om dataene: Aksjonærene er hentet fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Er du oppført og ønsker ikke å vises? Send inn en innsigelse her – vi behandler den innen 30 dager.

Eier aksjer i

1 selskap
Selskap Org.nr Eierandel
ORANGE STUDIO AS 992584548 20.00 %
Om dataene: Eierandelene er hentet fra Skatteetatens aksjonærregister og viser siste registrerte år for hvert selskap.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om YGGDRASILL HOLDING AS

Når ble YGGDRASILL HOLDING stiftet?

YGGDRASILL HOLDING AS ble stiftet 2019-08-12 og er registrert i Foretaksregisteret med organisasjonsnummer 923361669.

Hvor er YGGDRASILL HOLDING lokalisert?

YGGDRASILL HOLDING AS har forretningsadresse Fagerveien 41, 1454 FAGERSTRAND i Nesodden kommune.

Hvor mange ansatte har YGGDRASILL HOLDING?

YGGDRASILL HOLDING AS har ingen ansatte registrert i NAV Aa-registeret per i dag.

Hva var driftsinntektene til YGGDRASILL HOLDING sist år?

I 2024 hadde YGGDRASILL HOLDING AS driftsinntekter på ikke rapportert og et årsunderskudd på 480 kr. Komplett regnskap finnes på selskapssiden.

Datakilder for YGGDRASILL HOLDING AS
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Aksjeeierdata: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.