TI

TILLIT FORSIKRING AS

AS Aktiv MVA-registrert
Driftsunderskudd

Org.nr: 919 084 804

Vis i kart
Driftsinntekter 2025 6.4 mill kr
Årsresultat 2025 -4.7 mill kr
Egenkapital 9.0 mill kr
Sum eiendeler 19.2 mill kr
Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetatens aksjonærregister Sist synkronisert: Om datakildene
Følg selskapet, få varsler E-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte. Full eierhistorikk 2003-2025. 49 kr/mnd Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele TILLIT FORSIKRING AS i ett dokument: regnskap, nøkkeltall, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
919 084 804
Selskapsform
AS
Stiftet
2017-05-05
Registrert
2017-06-06
Næringskode
Dataprogrammeringstjenester (62.100)
Institusjonell sektor
Private aksjeselskaper mv.
Antall ansatte
9
Forretningsadresse
Forskningsparken, Gaustadalléen 21
0349 OSLO
Postadresse
Postboks 8600 Majorstuen
0349 OSLO
Kommune
OSLO
Fylke
Oslo
Aksjekapital
110 tusen kr
Antall aksjer
3 654 962
MVA-registrert
Ja
Siste innsendte regnskap
2025
Daglig leder
Erik Skaar
Styrets leder
Anders Skar
 
Se alle roller →
Kart lastes …

Tillit Forsikring As i Oslo

Tillit Forsikring As er ett av 207 772 aktive selskaper registrert i Oslo. I samme bransje (Dataprogrammeringstjenester) er det 4 757 aktive selskaper i Oslo.

Størst bransjer i Oslo

  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 13 846
  • Aktiviteter i borettslag og boligsameier 9 197
  • Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning 9 044
  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 8 093
  • Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk 7 327

Gjennomsnittlig månedslønn i bransjen (IT-tjenester, 2025): 82 710 kr/mnd (SSB).

Om bransjen

Dataprogrammeringstjenester er en av de raskest voksende bransjene i Norge og omfatter alt fra freelance-utviklere til store programvarehus. Den digitale transformasjonen i offentlig og privat sektor driver vedvarende etterspørsel.

Les mer om bransjen

Økonomisk utvikling

Regnskapsoversikt

År Driftsinntekter Driftsresultat Årsresultat Sum eiendeler Egenkapital Sum gjeld Ansatte
2025 6.4 mill kr -4.2 mill kr -4.7 mill kr 19.2 mill kr 9.0 mill kr 10.2 mill kr
2024 3.5 mill kr -4.8 mill kr -5.1 mill kr 16.5 mill kr 2.2 mill kr 14.3 mill kr

Nøkkeltall 2025

Driftsmargin -65.7%
Nettoresultat­margin -73.6%
Egenkapital­andel 46.8%
Gjeldsgrad 1.14
Egenkapital­rentabilitet -52.1%

Formål

Utvikle datateknologi til bruk innen forsikringsindustrien og annet

som naturlig faller sammen med dette.

Offentlig finansiering

3 tildelinger
Samlet
1.4 mill kr
Innovasjon Norge
1.4 mill kr
3 tildelinger
Største tildelinger:
  • Ekstraordinære tiltak · Koronatiltak
    Innovasjon Norge · Tilskudd · 2020
    750 tusen kr
  • Oppstartstilskudd · Landsdekkende etablerertilskudd
    Innovasjon Norge · Tilskudd · 2018
    600 tusen kr
  • Oppstartstilskudd · Landsdekkende etablerertilskudd
    Innovasjon Norge · Tilskudd · 2017
    100 tusen kr
Kilder: Forskningsrådet og CORDIS (EU) (åpne data, Norsk lisens for offentlige data NLOD 2.0), Innovasjon Norge (åpne tildelingsdata, ingen eksplisitt lisens oppgitt av kilden). Oppdateres ukentlig.

Kredittscore

40 / 100
Forhøyet risiko
Basert på siste regnskapsår
Egenkapitalandel 46.8%
25/25
Driftsmargin -65.7%
0/25
Gjeldsgrad 1.14
15/25
Resultatmargin -73.6%
0/25

Nøkkeltall

Regnskapsår 2025
Omsetning +79.6% Resultat +8.9%
Driftsmargin
-65.7%
Resultatmargin
-73.6%
Egenkapitalandel
46.8%
Gjeldsgrad
1.14
Likviditetsgrad 1
1.88
Totalrentabilitet
-24.4%
Egenkapitalrentabilitet
-52.1%
Kapitalomløp
0.33

Bransjesammenligning

Sammenlignet med 6566 selskaper i Dataprogrammeringstjenester
Driftsmargin
-65.7%
Dette selskapet
1.5%
Bransjemedian
Svakest Under snitt 3/10 Best
Resultatmargin
-73.6%
Dette selskapet
1.7%
Bransjemedian
Svakest Svak 2/10 Best
Egenkapitalandel
46.8%
Dette selskapet
48.2%
Bransjemedian
Svakest Tilfredsstillende 5/10 Best
Likviditetsgrad
1.88
Dette selskapet
1.51
Bransjemedian
Svakest Tilfredsstillende 6/10 Best
Totalrentabilitet
-24.4%
Dette selskapet
-0.3%
Bransjemedian
Svakest Under snitt 3/10 Best

Ofte stilte spørsmål

Hvordan ligger TILLIT FORSIKRING AS an økonomisk?

Basert på siste regnskap (2025): TILLIT FORSIKRING AS har solid egenkapital (47%) og drift med tap (margin -65,7%).

Når ble TILLIT FORSIKRING AS stiftet?

TILLIT FORSIKRING AS ble stiftet i 2017 og er dermed 9 år gammelt.

Vokser TILLIT FORSIKRING AS?

Fra 2024 til 2025 hadde TILLIT FORSIKRING AS en omsetningsvekst på 79,6%.

Eierhistorikk

2017-2025 (9 år)
Tidsspenn
9 år
Endringer
489
Topp-stabilitet
3 eiere
År Aksjonærer Topp-andel Topp-eier-type
2025 492 31.2 % Norsk selskap
2024 479 38.0 % Utenlandsk person
2023 479 38.0 % Utenlandsk person
2022 470 36.6 % Norsk selskap
2021 11 44.2 % Norsk selskap
2020 7 44.2 % Norsk selskap
2019 6 52.4 % Norsk selskap
2018 6 55.8 % Norsk selskap
2017 3 74.8 % Norsk selskap
Hvem stod bak endringene? Tidslinjen viser at det er 489 registrerte endringer i eierstrukturen, men ikke hvem som kom inn eller ut. Kjøp Eierhistorikk-PDF for å se navn, andeler og overdragelser per år.

Eierstruktur

492 aksjonærer - data for 2025
# Aksjonær Aksjer Andel
1 LUPERCALIA AS 918767118 1 141 584 31.2%
2 VEND TILLVAXTMEDIER AB 406 221 11.1%
3 OTTOSEN HOLDING AS 921252285 257 487 7.0%
4 HAMARA INVEST AS 996635937 215 781 5.9%
5 AURIS AS 921559631 214 792 5.9%
6 THEFACTORY ANGELS II AS 918031952 178 157 4.9%
7 SKARFACE AS 920512968 161 635 4.4%
8 LEDESTEIN I AS 933710262 97 668 2.7%
9 SCHNELL HOLDING AS 919591226 66 290 1.8%
10 TARJEM HOLDING AS 920765750 62 176 1.7%
11 LESMOOTH DESIGN AS 915271383 59 717 1.6%
12 NOMAH AS 984445989 58 662 1.6%
13 TILLIT FORSIKRING AS 919084804 58 346 1.6%
14 GRÖNA TIDER AS 935893216 55 104 1.5%
15 CERVISIA AS 929078772 54 207 1.5%
16 TOMAS NILSSONS FÖRVALTNINGS AB 44 802 1.2%
17 THEFACTORY VENTURES AS 821585392 37 105 1.0%
18 GEIR KNUDSEN f. 1966 34 420 0.9%
19 JEMS HOLDING AS 989023780 31 944 0.9%
20 REMIS AS 889157682 30 000 0.8%
Viser topp 20 av 492 aksjonærer.
Om dataene: Aksjonærene er hentet fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Er du oppført og ønsker ikke å vises? Send inn en innsigelse her – vi behandler den innen 30 dager.

Eier aksjer i

1 selskap
Selskap Org.nr Eierandel
TILLIT FORSIKRING AS 919084804 1.60 %
Om dataene: Eierandelene er hentet fra Skatteetatens aksjonærregister og viser siste registrerte år for hvert selskap.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om TILLIT FORSIKRING AS

Når ble TILLIT FORSIKRING stiftet?

TILLIT FORSIKRING AS ble stiftet 2017-05-05 og er registrert i Foretaksregisteret med organisasjonsnummer 919084804.

Hvor er TILLIT FORSIKRING lokalisert?

TILLIT FORSIKRING AS har forretningsadresse Forskningsparken, Gaustadalléen 21, 0349 OSLO i Oslo kommune.

Hvor mange ansatte har TILLIT FORSIKRING?

TILLIT FORSIKRING AS har 9 ansatte registrert hos NAV Aa-registeret.

Hva var driftsinntektene til TILLIT FORSIKRING sist år?

I 2025 hadde TILLIT FORSIKRING AS driftsinntekter på 6.4 mill kr og et årsunderskudd på 4.7 mill kr. Komplett regnskap finnes på selskapssiden.

Datakilder for TILLIT FORSIKRING AS
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Aksjeeierdata: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.