SC

SCHIBSTED TRYKK OSLO AS

AS Aktiv Konsern

Org.nr: 975 870 995

Vis i kart
Driftsinntekter 2025 228.1 mill kr
Årsresultat 2025 -85.3 mill kr
Egenkapital 133.3 mill kr
Sum eiendeler 262.7 mill kr
Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetatens aksjonærregister Sist synkronisert: Om datakildene
Følg selskapet, få varsler E-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte. Full eierhistorikk 2003-2025. 49 kr/mnd Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele SCHIBSTED TRYKK OSLO AS i ett dokument: regnskap, nøkkeltall, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
975 870 995
Selskapsform
AS
Stiftet
1995-10-12
Registrert
1995-11-13
Næringskode
Trykking av aviser (18.110)
Institusjonell sektor
2100
Antall ansatte
46
Telefon
23 39 10 00
E-post
schibsted.trykk@strykk.no
Forretningsadresse
Toveien 19
1540 VESTBY
Postadresse
Postboks 203
1541 VESTBY
Kommune
VESTBY
Fylke
Akershus
Hjemmeside
www.strykk.no
MVA-registrert
Nei
Siste innsendte regnskap
2025
Daglig leder
Bjarne Andersen
Styrets leder
Øyulf Hjertenes
 
Se alle roller →
Kart lastes …

Schibsted Trykk Oslo As i Vestby

Schibsted Trykk Oslo As er ett av 4 150 aktive selskaper registrert i Vestby, og i Akershus fylke er det totalt 140 980 registrerte foretak. I samme bransje (Trykking av aviser) er det 2 aktive selskaper i Vestby.

Størst bransjer i Vestby

  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 280
  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 180
  • Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning 122
  • Oppføring av bygninger 116
  • Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer 83

Gjennomsnittlig månedslønn i bransjen (Trykking, grafisk industri, 2025): 54 110 kr/mnd (SSB).

Bedrifter på samme adresse

1 nabo

Økonomisk utvikling

Regnskapsoversikt

År Driftsinntekter Driftsresultat Årsresultat Sum eiendeler Egenkapital Sum gjeld Ansatte
2025 228.1 mill kr 479 tusen kr -85.3 mill kr 262.7 mill kr 133.3 mill kr 129.4 mill kr
2024 187.6 mill kr -4.5 mill kr -6.3 mill kr 176.5 mill kr 40.1 mill kr 136.4 mill kr

Nøkkeltall 2025

Driftsmargin 0.2%
Nettoresultat­margin -37.4%
Egenkapital­andel 50.7%
Gjeldsgrad 0.97
Egenkapital­rentabilitet -64.0%

Kredittscore

55 / 100
Moderat risiko
Basert på siste regnskapsår
Egenkapitalandel 50.7%
25/25
Driftsmargin 0.2%
5/25
Gjeldsgrad 0.97
25/25
Resultatmargin -37.4%
0/25

Nøkkeltall

Regnskapsår 2025
Omsetning +21.6% Resultat -1252.0%
Driftsmargin
0.2%
Resultatmargin
-37.4%
Egenkapitalandel
50.7%
Gjeldsgrad
0.97
Likviditetsgrad 1
1.44
Totalrentabilitet
-32.5%
Egenkapitalrentabilitet
-64.0%
Kapitalomløp
0.87

Bransjesammenligning

Sammenlignet med 419 selskaper i Trykking og tjenester tilknyttet trykking
Driftsmargin
0.2%
Dette selskapet
2.5%
Bransjemedian
Svakest Under snitt 4/10 Best
Resultatmargin
-37.4%
Dette selskapet
1.9%
Bransjemedian
Svakest Svak 1/10 Best
Egenkapitalandel
50.7%
Dette selskapet
47.2%
Bransjemedian
Svakest Tilfredsstillende 6/10 Best
Likviditetsgrad
1.44
Dette selskapet
1.82
Bransjemedian
Svakest Under snitt 4/10 Best
Totalrentabilitet
-32.5%
Dette selskapet
3.7%
Bransjemedian
Svakest Svak 1/10 Best

Konsernstruktur

SCHIBSTED TRYKK OSLO AS dette selskapet

Ofte stilte spørsmål

Hvordan ligger SCHIBSTED TRYKK OSLO AS an økonomisk?

Basert på siste regnskap (2025): SCHIBSTED TRYKK OSLO AS har solid egenkapital (51%).

Når ble SCHIBSTED TRYKK OSLO AS stiftet?

SCHIBSTED TRYKK OSLO AS ble stiftet i 1995 og er dermed 31 år gammelt.

Vokser SCHIBSTED TRYKK OSLO AS?

Fra 2024 til 2025 hadde SCHIBSTED TRYKK OSLO AS en omsetningsvekst på 21,6%.

Eierhistorikk

2003-2025 (23 år)
Tidsspenn
23 år
Endringer
2
Topp-stabilitet
4 eiere
År Aksjonærer Topp-andel Topp-eier-type
2025 1 100.0 % Norsk selskap
2024 1 100.0 % Norsk selskap
2023 1 100.0 % Norsk selskap
2022 1 100.0 % Norsk selskap
2021 1 100.0 % Norsk selskap
2020 1 100.0 % Norsk selskap
2019 1 100.0 % Norsk selskap
2018 1 100.0 % Norsk selskap
2017 1 100.0 % Norsk selskap
2016 1 100.0 % Norsk selskap
2015 2 60.0 % Norsk selskap
2014 2 60.0 % Norsk selskap
2013 2 60.0 % Norsk selskap
2012 2 60.0 % Norsk selskap
2011 2 60.0 % Norsk selskap
2010 2 60.0 % Norsk selskap
2009 3 40.0 % Norsk selskap
2008 3 40.0 % Norsk selskap
2007 3 40.0 % Norsk selskap
2006 3 40.0 % Norsk selskap
2005 3 40.0 % Norsk selskap
2004 3 40.0 % Norsk selskap
2003 3 40.0 % Norsk selskap
Hvem stod bak endringene? Tidslinjen viser at det er 2 registrerte endringer i eierstrukturen, men ikke hvem som kom inn eller ut. Kjøp Eierhistorikk-PDF for å se navn, andeler og overdragelser per år.

Eierstruktur

1 aksjonær - data for 2025
# Aksjonær Aksjer Andel
1 SCHIBSTED MEDIA AS 996334767 1 000 000 100.0%
Om dataene: Aksjonærene er hentet fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Er du oppført og ønsker ikke å vises? Send inn en innsigelse her – vi behandler den innen 30 dager.

Eier aksjer i

2 selskaper
Selskap Org.nr Eierandel
SCHIBSTED TRYKK BERGEN AS 995908123 100.00 %
KRAGERØ GOLF AS 983156274 0.00 %
Om dataene: Eierandelene er hentet fra Skatteetatens aksjonærregister og viser siste registrerte år for hvert selskap.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om SCHIBSTED TRYKK OSLO AS

Når ble SCHIBSTED TRYKK OSLO stiftet?

SCHIBSTED TRYKK OSLO AS ble stiftet 1995-10-12 og er registrert i Foretaksregisteret med organisasjonsnummer 975870995.

Hvor er SCHIBSTED TRYKK OSLO lokalisert?

SCHIBSTED TRYKK OSLO AS har forretningsadresse Toveien 19, 1540 VESTBY i Vestby kommune.

Hvor mange ansatte har SCHIBSTED TRYKK OSLO?

SCHIBSTED TRYKK OSLO AS har 46 ansatte registrert hos NAV Aa-registeret.

Hva var driftsinntektene til SCHIBSTED TRYKK OSLO sist år?

I 2025 hadde SCHIBSTED TRYKK OSLO AS driftsinntekter på 228.1 mill kr og et årsunderskudd på 85.3 mill kr. Komplett regnskap finnes på selskapssiden.

Datakilder for SCHIBSTED TRYKK OSLO AS
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Aksjeeierdata: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.