SA

SAMEIET VIBESGATE 9

ESEK Aktiv
Negativ egenkapital

Org.nr: 879 686 962

Vis i kart
Driftsinntekter 2025 1.5 mill kr
Årsresultat 2025 154 tusen kr
Egenkapital -2.6 mill kr
Sum eiendeler 366 tusen kr
Data fra Brønnøysundregistrene Sist synkronisert: Om datakildene
Følg selskapet, få varsler E-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte. Full eierhistorikk 2003-2025. 49 kr/mnd Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele SAMEIET VIBESGATE 9 i ett dokument: regnskap, nøkkeltall, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
879 686 962
Selskapsform
ESEK
Stiftet
1997-12-31
Registrert
1998-03-17
Næringskode
Aktiviteter i borettslag og boligsameier (97.001)
Institusjonell sektor
8300
Telefon
22 91 14 86
E-post
eiendom@norian.no
Forretningsadresse
c/o ECIT Norian AS, Stortingsgata 2
0158 OSLO
Postadresse
c/o ECIT Norian AS, Postboks 1095 Sentrum
0104 OSLO
Kommune
OSLO
Fylke
Oslo
Hjemmeside
www.norian.no
MVA-registrert
Nei
Siste innsendte regnskap
2025
Styrets leder
Lars Hjellen
 
Se alle roller →
Kart lastes …

Sameiet Vibesgate 9 i Oslo

Sameiet Vibesgate 9 er ett av 209 452 aktive selskaper registrert i Oslo. I samme bransje (Aktiviteter i borettslag og boligsameier) er det 9 265 aktive selskaper i Oslo.

Størst bransjer i Oslo

  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 13 998
  • Aktiviteter i borettslag og boligsameier 9 267
  • Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning 9 111
  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 8 122
  • Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk 7 336

Gjennomsnittlig månedslønn i bransjen (Lønnet arbeid i private husholdninger, 2025): 51 020 kr/mnd (SSB).

Økonomisk utvikling

Regnskapsoversikt

År Driftsinntekter Driftsresultat Årsresultat Sum eiendeler Egenkapital Sum gjeld Ansatte
2025 1.5 mill kr 365 tusen kr 154 tusen kr 366 tusen kr -2.6 mill kr 2.9 mill kr
2023 988 tusen kr 163 tusen kr -27 tusen kr 507 tusen kr -2.6 mill kr 3.1 mill kr

Nøkkeltall 2025

Driftsmargin 24.4%
Nettoresultat­margin 10.3%
Egenkapital­andel -697.7%

Kredittscore

50 / 100
Moderat risiko
Basert på siste regnskapsår
Egenkapitalandel -697.7%
0/25
Driftsmargin 24.4%
25/25
Resultatmargin 10.3%
25/25

Nøkkeltall

Regnskapsår 2025
Omsetning +51.4% Resultat +673.7%
Driftsmargin
24.4%
Resultatmargin
10.3%
Egenkapitalandel
-697.7%
Likviditetsgrad 1
7.32
Totalrentabilitet
42.0%
Kapitalomløp
4.08

Bransjesammenligning

Sammenlignet med 18787 selskaper
Driftsmargin
24.4%
Dette selskapet
17.8%
Bransjemedian
Svakest Tilfredsstillende 6/10 Best
Resultatmargin
10.3%
Dette selskapet
10.0%
Bransjemedian
Svakest Tilfredsstillende 6/10 Best
Egenkapitalandel
-697.7%
Dette selskapet
34.8%
Bransjemedian
Svakest Svak 1/10 Best
Likviditetsgrad
7.32
Dette selskapet
6.04
Bransjemedian
Svakest Tilfredsstillende 6/10 Best
Totalrentabilitet
42.0%
Dette selskapet
2.8%
Bransjemedian
Svakest Utmerket 10/10 Best

Ofte stilte spørsmål

Hvordan ligger SAMEIET VIBESGATE 9 an økonomisk?

Basert på siste regnskap (2025): SAMEIET VIBESGATE 9 har svak egenkapital (-698%) og positiv drift med margin på 24,4%.

Når ble SAMEIET VIBESGATE 9 stiftet?

SAMEIET VIBESGATE 9 ble stiftet i 1997 og er dermed 29 år gammelt.

Vokser SAMEIET VIBESGATE 9?

Fra 2023 til 2025 hadde SAMEIET VIBESGATE 9 en omsetningsvekst på 51,4%.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om SAMEIET VIBESGATE 9

Når ble SAMEIET VIBESGATE 9 stiftet?

SAMEIET VIBESGATE 9 ble stiftet 1997-12-31 og er registrert i Foretaksregisteret med organisasjonsnummer 879686962.

Hvor er SAMEIET VIBESGATE 9 lokalisert?

SAMEIET VIBESGATE 9 har forretningsadresse c/o ECIT Norian AS, Stortingsgata 2, 0158 OSLO i Oslo kommune.

Hvor mange ansatte har SAMEIET VIBESGATE 9?

SAMEIET VIBESGATE 9 har ingen ansatte registrert i NAV Aa-registeret per i dag.

Hva var driftsinntektene til SAMEIET VIBESGATE 9 sist år?

I 2025 hadde SAMEIET VIBESGATE 9 driftsinntekter på 1.5 mill kr og et årsresultat på 154 tusen kr. Komplett regnskap finnes på selskapssiden.

Datakilder for SAMEIET VIBESGATE 9
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.