SA

SALSIDEN VELFERDSKLUBB

FLI Aktiv
Ingen regnskap registrert

Org.nr: 912 468 046

Vis i kart
Data fra Brønnøysundregistrene Sist synkronisert: Om datakildene
Følg selskapet, få varsler E-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte. Full eierhistorikk 2003-2025. 49 kr/mnd Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele SALSIDEN VELFERDSKLUBB i ett dokument: bedriftsinfo, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
912 468 046
Selskapsform
FLI
Stiftet
2013-09-16
Registrert
2013-09-23
Næringskode
Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers (94.992)
Institusjonell sektor
7000
Forretningsadresse
c/o Tor Magne Olsen, Salsgata 39
9600 HAMMERFEST
Kommune
HAMMERFEST
Fylke
Finnmark
MVA-registrert
Nei
Daglig leder
Tor Magne Olsen
Styrets leder
Tor Magne Olsen
 
Se alle roller →
Kart lastes …

Salsiden Velferdsklubb i Hammerfest

Salsiden Velferdsklubb er ett av 2 072 aktive selskaper registrert i Hammerfest, og i Finnmark fylke er det totalt 17 305 registrerte foretak. I samme bransje (Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers) er det 142 aktive selskaper i Hammerfest.

Størst bransjer i Hammerfest

  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 161
  • Fiske og fangst i sjø 159
  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 142
  • Aktiviteter i borettslag og boligsameier 103
  • Allmennlegetjenester 76

Gjennomsnittlig månedslønn i bransjen (Næringslivs- og arbeidsgiverorganisasjoner og yrkessammenslutninger, 2025): 84 030 kr/mnd (SSB).

Om bransjen

Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner samler foreninger, lag og innretninger som ikke faller inn under fagforbund, politiske partier eller religiøse organisasjoner. Dette er den største enkeltkategorien for ikke-kommersielle organisasjoner i Norge med over 40 000 aktive enheter.

Les mer om bransjen

Ingen regnskapstall tilgjengelig for dette selskapet.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om SALSIDEN VELFERDSKLUBB

Når ble SALSIDEN VELFERDSKLUBB stiftet?

SALSIDEN VELFERDSKLUBB ble stiftet 2013-09-16 og er registrert i Foretaksregisteret med organisasjonsnummer 912468046.

Hvor er SALSIDEN VELFERDSKLUBB lokalisert?

SALSIDEN VELFERDSKLUBB har forretningsadresse c/o Tor Magne Olsen, Salsgata 39, 9600 HAMMERFEST i Hammerfest kommune.

Hvor mange ansatte har SALSIDEN VELFERDSKLUBB?

SALSIDEN VELFERDSKLUBB har ingen ansatte registrert i NAV Aa-registeret per i dag.

Har SALSIDEN VELFERDSKLUBB levert årsregnskap?

SALSIDEN VELFERDSKLUBB har ikke levert årsregnskap som er publisert på Regnskapsbasen ennå. Selskaper med regnskapsplikt skal levere innen 31. juli året etter regnskapsåret.

Datakilder for SALSIDEN VELFERDSKLUBB
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.