NU

NUSFJORD DRIFT AS

AS Aktiv

Org.nr: 912 890 651

Vis i kart
Driftsinntekter 2025 83.6 mill kr
Årsresultat 2025 -33 tusen kr
Egenkapital 6.7 mill kr
Sum eiendeler 20.5 mill kr
Data fra Brønnøysundregistrene og Skatteetatens aksjonærregister Sist synkronisert: Om datakildene
Følg selskapet, få varsler E-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte. Full eierhistorikk 2003-2025. 49 kr/mnd Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele NUSFJORD DRIFT AS i ett dokument: regnskap, nøkkeltall, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
912 890 651
Selskapsform
AS
Stiftet
2013-11-20
Registrert
2013-12-16
Næringskode
Drift av vandrerhjem og ferieleiligheter (55.200)
Institusjonell sektor
2100
Antall ansatte
86
Telefon
+4776093020
E-post
webmail@nusfjord.com
Forretningsadresse
Nusfjord
8380 RAMBERG
Postadresse
Nusfjordveien 110
8380 RAMBERG
Kommune
FLAKSTAD
Fylke
Nordland
Hjemmeside
nusfjord.com
MVA-registrert
Nei
Siste innsendte regnskap
2025
Styrets leder
Marius Johansen
 
Se alle roller →
Kart lastes …

Nusfjord Drift As i Flakstad

Nusfjord Drift As er ett av 391 aktive selskaper registrert i Flakstad, og i Nordland fylke er det totalt 47 178 registrerte foretak. I samme bransje (Drift av vandrerhjem og ferieleiligheter) er det 7 aktive selskaper i Flakstad.

Størst bransjer i Flakstad

  • Fiske og fangst i sjø 115
  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 28
  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 25
  • Produksjon av saltfisk, tørrfisk og klippfisk 8
  • Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk 7

Gjennomsnittlig månedslønn i bransjen (Overnattingsvirksomhet, 2025): 44 790 kr/mnd (SSB).

Økonomisk utvikling

Regnskapsoversikt

År Driftsinntekter Driftsresultat Årsresultat Sum eiendeler Egenkapital Sum gjeld Ansatte
2025 83.6 mill kr 527 tusen kr -33 tusen kr 20.5 mill kr 6.7 mill kr 13.8 mill kr
2024 61.3 mill kr -5.1 mill kr -4.9 mill kr 26.7 mill kr 6.8 mill kr 19.9 mill kr

Nøkkeltall 2025

Driftsmargin 0.6%
Nettoresultat­margin -0.0%
Egenkapital­andel 32.9%
Gjeldsgrad 2.04
Egenkapital­rentabilitet -0.5%

Kredittscore

45 / 100
Forhøyet risiko
Basert på siste regnskapsår
Egenkapitalandel 32.9%
25/25
Driftsmargin 0.6%
5/25
Gjeldsgrad 2.04
15/25
Resultatmargin -0.0%
0/25

Nøkkeltall

Regnskapsår 2025
Omsetning +36.3% Resultat +99.3%
Driftsmargin
0.6%
Resultatmargin
-0.0%
Egenkapitalandel
32.9%
Gjeldsgrad
2.04
Likviditetsgrad 1
1.07
Totalrentabilitet
-0.2%
Egenkapitalrentabilitet
-0.5%
Kapitalomløp
4.08

Bransjesammenligning

Sammenlignet med 795 selskaper i Drift av vandrerhjem og ferieleiligheter
Driftsmargin
0.6%
Dette selskapet
5.6%
Bransjemedian
Svakest Tilfredsstillende 5/10 Best
Resultatmargin
-0.0%
Dette selskapet
1.1%
Bransjemedian
Svakest Tilfredsstillende 5/10 Best
Egenkapitalandel
32.9%
Dette selskapet
30.1%
Bransjemedian
Svakest Tilfredsstillende 6/10 Best
Likviditetsgrad
1.07
Dette selskapet
1.42
Bransjemedian
Svakest Tilfredsstillende 5/10 Best
Totalrentabilitet
-0.2%
Dette selskapet
0.0%
Bransjemedian
Svakest Tilfredsstillende 5/10 Best

Konsernstruktur

NUSFJORD DRIFT AS dette selskapet
NUSFJORD DRIFT AS RAMBERG

Ofte stilte spørsmål

Hvordan ligger NUSFJORD DRIFT AS an økonomisk?

Basert på siste regnskap (2025): NUSFJORD DRIFT AS har solid egenkapital (33%).

Når ble NUSFJORD DRIFT AS stiftet?

NUSFJORD DRIFT AS ble stiftet i 2013 og er dermed 13 år gammelt.

Vokser NUSFJORD DRIFT AS?

Fra 2024 til 2025 hadde NUSFJORD DRIFT AS en omsetningsvekst på 36,3%.

Eierhistorikk

2013-2025 (13 år)
Tidsspenn
13 år
Endringer
0
Topp-stabilitet
Stabilt
År Aksjonærer Topp-andel Topp-eier-type
2025 1 100.0 % Norsk selskap
2024 1 100.0 % Norsk selskap
2023 1 100.0 % Norsk selskap
2022 1 100.0 % Norsk selskap
2021 1 100.0 % Norsk selskap
2020 1 100.0 % Norsk selskap
2019 1 100.0 % Norsk selskap
2018 1 100.0 % Norsk selskap
2017 1 100.0 % Norsk selskap
2016 1 100.0 % Norsk selskap
2015 1 100.0 % Norsk selskap
2014 1 100.0 % Norsk selskap
2013 1 100.0 % Norsk selskap
Hvem stod bak endringene? Tidslinjen viser at det er 0 registrerte endringer i eierstrukturen, men ikke hvem som kom inn eller ut. Kjøp Eierhistorikk-PDF for å se navn, andeler og overdragelser per år.

Eierstruktur

1 aksjonær - data for 2025
# Aksjonær Aksjer Andel
1 NUSFJORD AS 965070672 90 100.0%
Om dataene: Aksjonærene er hentet fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Er du oppført og ønsker ikke å vises? Send inn en innsigelse her – vi behandler den innen 30 dager.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om NUSFJORD DRIFT AS

Når ble NUSFJORD DRIFT stiftet?

NUSFJORD DRIFT AS ble stiftet 2013-11-20 og er registrert i Foretaksregisteret med organisasjonsnummer 912890651.

Hvor er NUSFJORD DRIFT lokalisert?

NUSFJORD DRIFT AS har forretningsadresse Nusfjord, 8380 RAMBERG i Flakstad kommune.

Hvor mange ansatte har NUSFJORD DRIFT?

NUSFJORD DRIFT AS har 86 ansatte registrert hos NAV Aa-registeret.

Hva var driftsinntektene til NUSFJORD DRIFT sist år?

I 2025 hadde NUSFJORD DRIFT AS driftsinntekter på 83.6 mill kr og et årsunderskudd på 33 tusen kr. Komplett regnskap finnes på selskapssiden.

Datakilder for NUSFJORD DRIFT AS
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Aksjeeierdata: Skatteetatens aksjonærregister per 31. desember 2025
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.