KO

KO JACOBSEN SERVICE

ENK Aktiv

Org.nr: 934 260 902

Vis i kart
Data fra Brønnøysundregistrene Sist synkronisert: Om datakildene
Følg selskapet, få varsler E-post ved konkurs, rolleendring og eierskifte. Full eierhistorikk 2003-2025. 49 kr/mnd Eierhistorikk-PDF Hvem eide selskapet hvert år 2003-2025, med endringer markert. Engangskjøp. 49 kr Selskapsrapport-PDF Hele KO JACOBSEN SERVICE i ett dokument: bedriftsinfo, roller, eierstruktur, hendelser. Engangskjøp. 49 kr

Selskapsinformasjon

Organisasjonsnummer
934 260 902
Selskapsform
ENK
Registrert
2024-10-15
Næringskode
Annen teknisk konsulentvirksomhet (71.129)
Institusjonell sektor
8200
Forretningsadresse
Veritasveien 12
4007 STAVANGER
Kommune
STAVANGER
Fylke
Rogaland
MVA-registrert
Nei
Kart lastes …

Ko Jacobsen Service i Stavanger

Ko Jacobsen Service er ett av 29 490 aktive selskaper registrert i Stavanger, og i Rogaland fylke er det totalt 92 233 registrerte foretak. I samme bransje (Annen teknisk konsulentvirksomhet) er det 999 aktive selskaper i Stavanger.

Størst bransjer i Stavanger

  • Utleie av egen eller leid fast eiendom 1 971
  • Aktiviteter i borettslag og boligsameier 1 886
  • Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers 1 593
  • Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning 1 056
  • Annen teknisk konsulentvirksomhet 999

Gjennomsnittlig månedslønn i bransjen (Arkitekter og tekniske konsulenter, 2025): 80 340 kr/mnd (SSB).

Om bransjen

Arkitektvirksomhet og teknisk konsulentvirksomhet er ryggraden i norsk bygge- og anleggsbransje. Bransjen omfatter arkitekter, sivilingeniører, geoteknikere, landskapsarkitekter og spesialiserte tekniske rådgivere som planlegger og prosjekterer bygg, infrastruktur og industri.

Les mer om bransjen

Ingen regnskapstall tilgjengelig for dette selskapet.

Styre-nettverk

Vanlige spørsmål om KO JACOBSEN SERVICE

Når ble KO JACOBSEN SERVICE stiftet?

KO JACOBSEN SERVICE har organisasjonsnummer 934260902. Stiftelsesdato er ikke registrert i Brønnøysundregistrene.

Hvor er KO JACOBSEN SERVICE lokalisert?

KO JACOBSEN SERVICE har forretningsadresse Veritasveien 12, 4007 STAVANGER i Stavanger kommune.

Hvor mange ansatte har KO JACOBSEN SERVICE?

KO JACOBSEN SERVICE har ingen ansatte registrert i NAV Aa-registeret per i dag.

Har KO JACOBSEN SERVICE levert årsregnskap?

KO JACOBSEN SERVICE har ikke levert årsregnskap som er publisert på Regnskapsbasen ennå. Selskaper med regnskapsplikt skal levere innen 31. juli året etter regnskapsåret.

Datakilder for KO JACOBSEN SERVICE
  • Bedriftsinfo og roller: Brønnøysundregistrene · oppdatert daglig
  • Regnskap og nøkkeltall: Regnskapsregisteret hos Brønnøysundregistrene
  • Bransjebenchmark: Beregnet fra alle aktive selskap i samme NACE 4-sifret kode

Alle data er hentet fra offentlige norske registre og presentert i tråd med NLOD. Se vår kildeoversikt for detaljer.